Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Zwycięstwo Liderek na inauguracji PALS

Od zwycięstwa nad drużyną Champions Girls Gromnik zespół UKS Lider MOSiR ZSP Tuchów rozpoczął zmagania sportowe w III edycji Pogórzańskiej Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej Kobiet.

Rywalki drużyny UKS Lider to absolwentki LO w Gromniku, wielokrotne mistrzynie powiatu tarnowskiego w piłce siatkowej dziewcząt w rywalizacji szkół ponadgimnazjalnych. Tak wymagający i doświadczony zespół zmusił Liderki do wspięcia się na wyżyny swoich umiejętności. Licznie zgromadzona w niedzielne popołudnie publiczność mogła obejrzeć bardzo dobre spotkanie, obfitujące w wiele ciekawych akcji i zagrań. Mecz zakończył się zwycięstwem w tie breaku drużyny UKS Lider z Tuchowa. Na pochwałę zasłużył cały zespół, a na szczególne wyróżnienie — najmłodsze zawodniczki UKS Lider, które doskonale spisały się w konfrontacji z zespołem z Gromnika.

Za najlepszą zawodniczkę meczu została uznana Kinga Schabowska z UKS Lider Tuchów.

Wynik spotkania
UKS LIDER MOSiR ZSP TUCHÓW – Champions Girls Gromnik 3:2 (25:22, 18:25, 19:25, 25:14, 15:13)

Reprezentacja UKS Lider Tuchów: Natalia Kita , Alicja Kita, Katarzyna Miłkowska, Patrycja Gogola, Anna Gut, Kinga Schabowska, Anna Kozioł, Beata Bartkiewicz, Kinga Sukiennik, Alicja Wójcik, Aleksandra Kras, Monika Siedlik.

Skip to content