Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

57. Ogólnopolski Konkurs Recytatorski

Dom Kultury w Tuchowie informuje, że przejmuje rolę organizatora eliminacji miejskich – powiatowych dla Tarnowa i powiatu tarnowskiego 57. edycji Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego ogłoszonego przez Małopolskie Centrum Kultury SOKÓŁ w Nowym Sączu – Biuro Organizacyjne w Tarnowie.

Patronat: Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego

Wspomniane eliminacje odbędą się 5 marca (poniedziałek) 2012 r. w sali widowiskowej tuchowskiego Domu Kultury o godz. 10.00.

Konkurs odbywa się w 2 kategoriach: młodzieży szkół ponadgimnazjalnych oraz dorosłych, a przeprowadzony będzie w formie 4 turniejów.
– Turnieju recytatorskiego
– Turnieju teatrów jednego aktora
– Turnieju poezji śpiewanej
– Turniej „wywiedzione ze słowa”

Komitet organizacyjny ustalił, że do udziału w eliminacjach miejskich – powiatowych (łącznie we wszystkich turniejach konkursu) zakwalifikowanych zostać może nie więcej niż 10 reprezentantów z jednej szkoły, instytucji kultury.

Przypominamy, że zgodnie z ustaleniami komitetu organizacyjnego, zgłoszenia należy przesłać wyłącznie na kartach uczestnictwa wraz z kopią protokołu eliminacji szkolnych, środowiskowych (jeżeli takie się odbyły) pod adresem organizatora eliminacji do 27 lutego 2012r.

Nasz adres:
Dom kultury
ul. Chopina 10
33-170 Tuchów
tel. 14 6525 436
e- mail: dk2tuchow@interia.pl
www.tuchow.pl

Dodatkowych informacji udziela Andrzej Jagoda – koordynator eliminacji miejskich – powiatowych.

Skip to content