Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Aukcja dla „Nadziei”

W dniach 7 i 14 stycznia br. podczas koncertów charytatywnych odbędzie się aukcja przedmiotów przekazanych przez darczyńców na rzecz Stowarzyszenia Rodziców i Przyjaciół Osób Niepełnosprawnych „Nadzieja”.

Wśród nich są m.in.:
Medal otrzymany od papieża Franciszka za pracę przy budowie Centrum dla Osób Niepełnosprawnych w Tbilisi. Medal ten jest wyróżnieniem za pracę przy budowie Centrum dla Osób Niepełnosprawnych w Tbilisi w Gruzji prowadzonego przez oo. kamilianów z Polski. Darczyńca medalu – radny Piotr Kwaśny przekazując go na aukcję powiedział: – Wydaję mi się, że na to nie zasłużyłem. Praca w Gruzji i pomoc przy budowie Centrum dla Osób Niepełnosprawnych były dla mnie czymś normalnym. Szkoda, żeby medal leżał na półce u mnie w domu, dlatego chcę go przekazać na aukcję na rzecz osób niepełnosprawnych ze Stowarzyszenia Rodziców i Przyjaciół Osób Niepełnosprawnych „Nadzieja”. To dla mnie ogromne wyróżnienie, które otrzymałem za pracę przy budowie tego centrum, dlatego też przekazuję go w odpowiednie ręce – chcę w ten sposób wesprzeć osoby niepełnosprawne, potrzebujące pomocy. Cel jest szczytny. Mam nadzieję, że uczestnicy charytatywnego koncertu licznie i z hojnością wezmą udział w licytacji tego medalu.

Ponadto będzie można licytować: zestawy tuchowskich wydawnictw i tuchowskie kalendarze, zestawy produktów pszczelich oraz tuchowskich fotografii. Wszyscy chętni mogą przekazywać przedmioty na aukcję do Stowarzyszenia „Nadzieja” lub do Domu Kultury w Tuchowie. Wylicytowane kwoty będą cegiełką na dokupienie działki pod budowę ośrodka opiekuńczo-mieszkalnego.

Zapraszamy do licznego udziału w koncertach i aukcji.

Skip to content