Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Awans młodych piłkarzy do finału

Wielki sukces odnieśli trampkarze starsi drużyny Tuchovii, która składa się z uczniów Publicznego Gimnazjum w Tuchowie, zajmując drugie miejsce w swojej grupie wiekowej awansowali do finału wojewódzkiego.

Zawodnicy z Tuchowa wygrali 2 spotkania i dwa mecze zremisowali. Na pochwałę zasługuje cała drużyna, a w szczególności bramkarz Bartłomiej Banek, który swoimi fenomenalnymi interwencjami w kluczowych momentach uchronił nasz zespół przed stratą bramki.

Wyniki:
Tuchovia – Wolania Wola Rzędzińska 1:0
Tuchovia – Tarnovia 0:0
Tuchovia – MOSiR Bochnia 0:0
Tuchovia – Piast Łapanów 3:0

Klasyfikacja Końcowa:
1. Tarnovia Tarnów 10 pkt
2. Tuchovia Tuchów 8 pkt
3. Wolania Wola Rzędzińska 6 pkt
4. MOSiR Bochnia 4 pkt
5. Piast Łapanów 0 pkt

Na zakończenie turnieju zostały wręczone puchary, dyplomy i statuetki. Za eliminacje (w których drużyna zajęła pierwsze miejsce) i za drugie miejsce w tym turnieju zespół otrzymał piękne puchary. Statuetkę dla najlepszego strzelca dostał Filip Płachno.
10 marca razem z drużyną Tarnovii będziemy uczestniczyć w finałach MZPN w Krakowie. Nadmienić trzeba, że przez cały turniej rodzice gorąco dopingowali chłopców do walki – podkreśla opiekun drużyny Łukasz Jurek.

Gratulujemy całej drużynie i trzymamy kciuki!

Skład drużyny: Bartłomiej Banek, Adam Mokrzycki, Szczepan Baran, Sebastian Zawrzykraj, Filip Płachno, Daniel Roczniak, Hubert Maurycy, Mateusz Słowik.

Skip to content