Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Bal charytatywny dla „Nadziei” okazał się sukcesem

Jest szansa, że marzenia rodziców dzieci niepełnosprawnych spełnią się. A wszystko dzięki ludziom dobrej woli. Stowarzyszenie Rodziców i Przyjaciół Osób Niepełnosprawnych „Nadzieja” w Tuchowie chce zbudować obiekt, w którym osoby niepełnosprawne mogłyby znaleźć schronienie, gdy ich rodzice nie będą się już w stanie nimi zajmować z powodu wieku, chorób czy innych zdarzeń losowych.

Zorganizowany po raz drugi bal charytatywny był okazją do wsparcia tej inicjatywy.

Chcielibyśmy bardzo podziękować wszystkim obecnym na tym balu, wszystkim, którzy się zaangażowali w to dzieło, zarówno w drobnych, jak i większych sprawach – mówi Maria Tyrka, zastępca prezesa tuchowskiej Nadziei. – W balu uczestniczyło niespełna 150 osób. Mam nadzieję, że się wszyscy dobrze bawili, że wszyscy wspominają miło i sympatycznie. Bal zakończył się o godz. 4.00 nad ranem, ostatni goście odeszli z humorami, ze śpiewem, z uśmiechem na ustach – opowiada Maria Tyrka.

Powoli zaczynamy planować na przyszły rok – mówi Anna Kańka, zaangażowana w organizację balu. – Podczas balu zrodziły się już pomysły na kolejny, trzeci bal w 2019 roku. Mnóstwo osób zgłosiło swoje zaangażowanie, nowe pomysły, nowe wizje zarówno na przygotowanie, jak i całą organizację kolejnego balu charytatywnego na rzecz budowy ośrodka dla osób niepełnosprawnych w Tuchowie.

Dokładne podsumowania balu jeszcze trwają.

Źródło: rdn.pl

Fotorelacja

Skip to content