Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

BEZPŁATNY ROZKŁAD JAZDY NA 130 LECIE KOLEI W TUCHOWIE

To wyjątek na skalę Polski … Już po raz dziewiąty ukazał się darmowy rozkład jazdy pociągów i autobusów PKS dla Tuchowa; przygotowany i wydany z inicjatywy Krzysztofa Jasińskiego, mieszkańca gminy Tuchów, pracownika PKP CARGO S.A. Zakład Przewozów Towarowych w Tarnowie.
Tuchowski rozkład mogą wszyscy zainteresowani otrzymać bezpłatnie w kasie biletowej stacji w Tuchowie. Ponadto część egzemplarzy przekazano do większych instytucji i tuchowskich zakładów pracy. W ładnie wydanej broszurce – rozkładzie zawarto m.in. informację o tanim podróżowaniu koleją i dodatkowo, szczegółowy plan odjazdów autobusów PKS z Tuchowa.
Obecnie rozkład, jak co roku wydany został w nakładzie 5 tysięcy egzemplarzy i cieszy się bardzo dużą popularnością. Wszystkie prace związane z przygotowaniem i wydaniem tego rozkładu wykonuję bezpłatnie. Natomiast koszt druku pokrywają firmy z Tuchowa, które reklamują się w tym wydawnictwie i płacą za to bezpośrednio w drukarni redemptorystów – tłumaczy Krzysztof Jasiński, pomysłodawca i wydawca rozkładu jazdy w jednej osobie.

Skip to content