Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Bezpłatny projekt szkoleniowo-doradczy dla przedsiębiorców

Zapraszamy przedsiębiorców do skorzystania z bezpłatnego projektu „Zewnętrzne źródła finansowania kluczem do rozwoju sektora MMP”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Proponowany projekt szkoleniowo-doradczy kierowany jest do właścicieli i pracowników firm z sektora mikro i małych przedsiębiorstw na terenie województwa małopolskiego, którzy chcą rozwijać oraz inwestować w firmę, ale nie wiedzą jak i skąd pozyskać kapitał. Do udziału w projekcie zapraszamy również fundacje i stowarzyszenia prowadzące działalność gospodarczą.

We wrześniu odbędzie się spotkanie, w trakcie którego przedsiębiorcy dowiedzą się o istniejących możliwościach pozyskania źródeł finansowania. Następnie odbędą się szkolenia specjalistyczne. Uczestnictwo w w tych szkoleniach umożliwi zdobycie wiedzy i kompetencji pozwalających skutecznie pozyskać środki na planowaną inwestycję.
Aby zapewnić kompleksową pomoc w tym niełatwym procesie aplikacji do dyspozycji przez 4h (dla każdej osoby) będzie doradca finansowy, który bezpłatnie sporządzi dokument finansowy niezbędny do sfinansowania inwestycji (wniosek dotacyjny, biznes plan, analizę finansową przedsięwzięcia itp.).
Szkolenia prowadzone będą przez doświadczonych trenerów, ekspertów w danej dziedzinie.

Szczegółowych informacji udzieli:
Ada Stajewska – Kierownik Projektu
e-mail: astajewska@e-habitat.pl
tel. 604 374 040

Strona internetowa projektu

Skip to content