Brąz Anny Kras

Młodzieżowe MP w judo 31.08.2003 Łowicz – Brąz Anny Kras.
Anna Kras, reprezentantka MKS Pałac Młodzieży Tarnów, wywalczyła brązowy medal w rozegranych w Łowiczu Młodzieżowych Mistrzostwach Polski w judo. Więcej ..

W imprezie, w której brały udział zawodniczki urodzone w latach 1981-83, wychowanka trenera Marka Srebry z filii Pałacu w Tuchowie startowała w kategorii wagowej 57 kg.
Judoczka z Tuchowa przegrała pierwszą walkę z późniejszą wicemistrzynią Polski Barbarą Harężlak (AZS/AWF Gdańsk) przez yukn. Nie załamała się niepowodzeniem i kolejne trzy pojedynki rozstrzygnęła na swoją korzyść przed upływem regulaminowego czasu. Najpierw wygrała z Mileną Sobczyk (Gwardia Łódź), w kolejnej walce nie dała żadnych szans Marcie
Wyrzykowskiej (AZS/AW Gdańsk) i stanęła do walki o trzecie miejsce. Pokonała w niej w efektowny sposób Edytę Matlas (Orzeł Warszawa). Mistrzynią Polski w tej kategorii została kolejna zawodniczka AZS Gdańsk Monika Cabaj. Brązowa medalistka MMP od października wznawia studia we Wrocławiu i będzie reprezentowała barwy miejscowego AZS-u.