Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Centrum Rehabilitacji prezentuje swoją ofertę

16 kwietnia w Centrum Rehabilitacji w Tuchowie przy ul. Mickiewicza 36 odbyła się „biała sobota”. Celem tego przedsięwzięcia było zapoznanie pacjentów z nowym sprzętem oraz szeroką gamą zabiegów proponowanych w naszym gabinecie.

Nasz gabinet świadczy zabiegi w ramach kontraktu z NFZ, ale równocześnie proponuje usługi pozakontraktowe takie, jak chociażby terapia skojarzona, manualna, terapia kręgosłupa i stawów obwodowych, masaże relaksacyjne bańką chińską i gorącymi kamieniami. Te ostatnie cieszyły się największym powodzeniem w sobotę. Z zabiegów skorzystali pacjenci z Tuchowa i okolic. Fizjoterapeuci i masażyści po uprzednio przeprowadzonym wywiadzie chorobowym udzielali bezpłatnych konsultacji, starali się uświadomić pacjentów jak ważny, na co dzień zapomniany, jest kręgosłup. Dużym zainteresowaniem cieszyły się porady, jak dbać o prawidłową sylwetkę w naszym szybkim i pracowitym życiu. Rehabilitanci dobierali odpowiedni rodzaj terapii.
Była to pierwsza biała sobota rehabilitacyjna w regionie i ze względu na duże zainteresowanie placówka już zapowiada że nie ostatnia.

Tekst i fotografie: mgr Agata Ryś – Kierownik Centrum Rehabilitacji.

Skip to content