Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Dzień Otwarty TVP Kraków

Telewizja Polska SA Oddział w Krakowie zaprasza na „Dzień Otwarty TVP Kraków”, czyli Telewizja od Kuchni 2, który odbędzie się 14 września 2008 roku. Oto szczegóły i program obchodów:

1. Miejsce: Ośrodek OTV Krzemionki
2. Czas: 10.00 – 17.00
3. Uczestnicy: autorzy programów, prezenterzy, pracownicy Działu Techniki, MWK Policji, Wojsko, Stowarzyszenie Miast i Gmin Małopolski, Lasy Państwowe, Górska Szkoła Szybowcowa, Orlen Oil.
4. Harmonogram
10.00 – 17.00
– zwiedzanie OTV w grupach 20 os. Grupy zorganizowane zgłaszają się wcześniej, osoby indywidualne otrzymują przy bramie OTV „bilety” z podaną godzina zwiedzania siedziby OTV.
Przed budynkiem scena:
występy zespołów reprezentujących małopolskie miasta i gminy. W każdej przerwie pomiędzy występami konkurs abonamentowy. Parada starych samochodów z okazji 100 – lecia Automobilklubu Krakowskiego (patronat medialny OTV) z konkursem elegancji.
Na terenach wokół OTV 30 namiotów, w których prezentują się gminy i miasta współpracujące z OTV podczas wakacyjnego cyklu TV LATO oraz Koła Gospodyń Wiejskich i producenci wyrobów regionalnych z degustacjami regionalnych potraw i wyrobów. Zwiedzający wyłonią w konkursie najlepsza potrawę (wyrób regionalny).
Na terenach zielonych wokół OTV prezentacja oferty edukacyjnej Lasów Państwowych oraz pokaz statyczny szybowców z Górskiej Szkoły Szybowcowej z Góry Żar.
Na parkingu pokaz samochodów rajdowych i wyścigowych oraz prezentacja programów motoryzacyjnych OTV (współpraca z Orlen Oil), pokaz sprzętu policyjnego i wojskowego.
W pomieszczeniach OTV
– Newsroom dyżury prezenterów i dziennikarzy Kroniki
– Studio duże: prezentacja nowych programów. Tu też będą odbywać się dłuższe prezentacje OTV dla grup
– Studio małe: prezentacja efektów telewizyjnych
– III piętro: wystawa zabytkowego sprzętu telewizyjnego.
– Trasa zwiedzania obejmie m.in. newsroom, reżyserki, montażownie, wystawę historii techniki telewizyjnej, magazyn rekwizytów.

Skip to content