Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Dzień Kobiet w Centrach Zdrowia

Badania, profilaktyka, instruktaż i relaks. Szeroką ofertę dla pań z okazji Dnia Kobiet przygotowało Centrum Zdrowia Tuchów. Już można się rejestrować na poszczególne świadczenia.

W siedzibie spółki w tuchowskim szpitalu rodzinnym można będzie wziąć udział w instruktażu z zakresu samobadania piersi. 8 marca o godz. 12:00 w gabinecie E2 przedstawiona zostanie prezentacja na ten temat. Będą jej towarzyszyły: pogadanka i zajęcia praktyczne, wykorzystany zostanie manekin do nauki samobadania piersi. W tym samym miejscu już od godziny 10:00 prowadzone będą badania cytologiczne dla zainteresowanych pacjentek. Natomiast drzwi otwarte pracowni mammograficznej czekają na pacjentki w godzinach od 11:20 do 15:00.
Na te świadczenia można się rejestrować telefonując pod numer 14 65 35 101.

Ponadto zainteresowane panie będą mogły także w godz. od 10:00 do 14:00 w gabinecie B1 oznaczyć poziom cukru we krwi oraz zmierzyć ciśnienie. Na te badania nie jest wymagana rejestracja. Można będzie także odwiedzać Porodówki Nowej Generacji w Tuchowie i Dąbrowie Tarnowskiej.

Kobiety, które nie będą mogły osobiście wziąć udziału w proponowanych świadczeniach będą mogły się zapoznać z prezentacją na temat samobadania piersi na profilu Centrum Zdrowia Tuchów w portalu Facebook i na stronie internetowej spółki. Natomiast już teraz panie mogą korzystać z Poradnika dla przyszłych mam, powstałego dzięki zaangażowaniu doświadczonych pracowników i współpracowników spółki, w partnerstwie z portalem MamawTarnowie.pl. Teksty zawarte w poradniku pozwalają łatwiej przejść ciążę. Pomagają też w pozyskaniu informacji na temat samego porodu. Nie brakuje tutaj również podstawowych zasad pielęgnacji dziecka, popartych bogatym doświadczeniem pracowników. Są wskazówki, dotyczące odżywiania. Można się też dowiedzieć, co zrobić, by po okresie połogu łatwiej powrócić do formy. W poradniku znalazł się też plan porodu – dokument, którego wypełnienie pomaga kobietom określić swoje oczekiwania.

Wszystkie teksty dostępne są pod adresem http://czt.com.pl/category/dla-mam/. Mogą z nich korzystać panie, planujące poszerzenie rodziny w bliskiej bądź dalszej przyszłości.

Skip to content