Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Ferie z Poradnią

Tuchowska filia Powiatowej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Tarnowie rozpoczęła już przygotowania do “Ferii z Poradnią”, które od wielu lat cieszą się dużym zainteresowaniem dzieci i rodziców.

W tym roku wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rodziców placówka ta zaplanowała zajęcia terapeutyczne w czasie dwóch tygodni ferii, z podziałem na grupy wiekowe: młodszą (5 – 7 lat) oraz starszą (7 – 10 lat).
W programie “Ferii z Poradnią” znajdą się, jak co roku, zajęcia plastyczno–techniczne, relaksacyjne, logopedyczne oraz korekcyjno–kompensacyjne. Specjaliści placówki będą prowadzić zajęcia grupowe i indywidualne. Pod okiem instruktora z Domu Kultury w Tuchowie uczestnicy zapoznają się z nową techniką plastyczną. Zaplanowano również wiele gier, zabaw i konkursów, a nagrody i drobne upominki zostaną zakupione dzięki pomocy sponsorów. Mamy nadzieję, że tegoroczne “Ferie z Poradnią” w Tuchowie będą równie
atrakcyjne, jak te z poprzednich lat i sprawią wiele radości i zadowolenia dzieciom, a także pracownikom naszej Poradni.
Więcej na stronie: www.pppptarnow.pl

Skip to content