Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

GŁOSUJ NA TUCHÓW – codziennie!

NIE ZAPOMINAJMY O CODZIENNYM GŁOSOWANIU – niestety, jesteśmy już poza „setką”, dlatego każdy głos jest ważny! Prosimy wszystkich o oddawanie głosów w konkursie „100 placów zabaw na 100 lat Nivea” na plac zabaw przy osiedlu Centrum.

W głosowaniu może brać udział każdy, kto zarejestruje się na stronie www.NIVEA.pl. Po zalogowaniu użytkownicy uzyskają możliwość codziennego oddania głosu na jedną, wybraną przez siebie lokalizację w specjalnie do tego utworzonym serwisie. W wybranych lokalizacjach, które uzyskają największą liczbę głosów rozpocznie się budowa placów zabaw. W naszej gminie zgłoszony został plac zabaw przy osiedlu Centrum.

Aby oddać głos, należy wejść na stronę www.nivea.pl, kliknąć zakładkę „100 placów zabaw na 100 lat Nivea”, a następnie kliknąć „Weź udział w głosowaniu”.

Tam według instrukcji należy dokonać rejestracji, a następnie wziąć udział w głosowaniu. Po naciśnięciu „Wybierz gminę”, pojawi się lista gmin. Należy wtedy wybrać „Tuchów” i zaznaczyć plac zabaw w Tuchowie. Wtedy wystarczy tylko nacisnąć „Głosuj” i gotowe.

Zachęcamy do codziennego głosowania!!!
Prosimy mieszkańców o pomoc w rozbudowie placu zabaw na osiedlu Centrum dla naszych dzieci. To nic nie kosztuje.
To, czy rozbudujemy plac zabaw zależy od Nas !

Zmobilizujmy się i osiągnijmy sukces razem ! Nie odpuszczajmy – głosujmy codziennie oddając jeden głos.
Masz znajomych, którzy codziennie korzystają z internetu i mogą pomóc w głosowaniu – poinformuj ich o konkursie!

Skip to content