Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego – wyniki

W niedzielę, 9 stycznia 2011r. w sali widowiskowej tuchowskiego Domu Kultury odbył się II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o puchar Burmistrza Tuchowa. Organizatorem turnieju jest Studio Tańca Jachym z Tarnowa oraz Dom Kultury w Tuchowie.

Oto wyniki turnieju:

II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Tuchowa
Tuchów, 9 stycznia 2011 r.

Organizator: Studio Tańca JACHYM Tarnów, Dom Kultury w Tuchowie
Prowadzenie: Małgorzata Szyda
Muzyka: SPORT DANCER Jarosław Michałek

Kategorie, klasy i style
8-9, F, Kombinacja 6T
10-11, F, Kombinacja 6T
12-13, F, Kombinacja 6T
14-15, F, Kombinacja 6T
12-13, E, Kombinacja 8T
14-15, E, Kombinacja 8T
Pow. 15, B, Standard
Pow. 15, B, Latin
Pow. 15, A, Latin
12-13, D, Kombinacja 8T
Pow. 15, E, Kombinacja 8T

Lista klubów
1 AKSEL Rzeszów
2 AXIS Nowy Sącz
3 BAWINEK Kraków
4 CANTINERO Tomaszów Maz
5 CARMEN Kraków
6 CENTRUM TAŃCA Radom
7 DŻET Rzeszów-Boguchwała
8 ELITA Kraków
9 EMiKa Pałac Młodzieży Tarnów
10 FRYDRYCH Akad.Tań.Karpacz
11 GALA Mielec
12 GASIEK Rzeszów
13 IDEA Kraków
14 KICK Kielce
15 KLASA Tarnów
16 MULTIDANCE Mysłowice
17 PLĄS Kraków
18 PRESTIGE MOK Mszana Dolna
19 RYTM Kraków
20 STUDIO TAŃCA JACHYM Tarnów
21 STYL Kraków
22 WENA Kraków
23 ZŁOTA PARA Dębica

Protokół przeklasyfikowania
1. Nazwa turnieju: II Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Burmistrza Tuchowa
2. Miejsce i data rozgrywania turnieju: Tuchów, 9 stycznia 2011 r.
3. Nadano nowe klasy tańca następującym parom:

Para kategorii i klasy: 14-15 E w stylu: Kombinacja 8T
132 Pajdzik Kamil, Guzara Aleksandra
PRESTIGE MOK Mszana Dolna
Otrzymuje klasę: D w stylu: Kombinacja 8T

Para kategorii i klasy: Pow. 15 E w stylu: Kombinacja 8T
6 Wojnowski Maciej, Budzik Aneta
EMiKa Pałac MłodzieżyTarn
Otrzymuje klasę: D w stylu: Kombinacja 8T

Końcowa klasyfikacja

Kategoria wiekowa: 8-9, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
(Nr, Miejsce, Nazwisko i Imię, Klub)

1 1 Golanowski Szczepan, Meń Julia KLASA Tarnów
2 2 Niedzielski Piotr, Kamińska Aleksandra AKSEL Rzeszów

Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
(Nr, Miejsce, Nazwisko i Imię, Klub)

25 1 Jendo Marceli, Wal Aleksandra KLASA Tarnów
27 2 Piękoś Bartosz, Hodor Wiktoria ZŁOTA PARA Dębica
23 3 Lichocki Igor, Błaszczyk Karolina KLASA Tarnów
21 4 Ciszek Karol, Wojtanowska Karolina STUDIO TAŃCA JACHYM Tarnów
24 5 Dusza Dominik, Kawa Klaudia KLASA Tarnów
26 6 Michałek Artur, Hudyka Gabriela STUDIO TAŃCA JACHYM Tarnów

Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
(Nr, Miejsce, Nazwisko i Imię, Klub)

56 1 Srebro Jakub, Zaucha Aleksandra KLASA Tarnów
53 2 Guzy Dominik, Bielenda Justyna AKSEL Rzeszów
54 3 Orczyk Michał, Kardaś Aleksandra KLASA Tarnów
52 4 Dziedzic Radoslaw, Mierzwa Katarzyna AKSEL Rzeszów
55 5 Rusin Przemysław, Czarnik Weronika KLASA Tarnów
51 6 Wrona Grzegorz, Ogiela Aleksandra STUDIO TAŃCA JACHYM Tarnów
57 7 Ciszek Filip, Kaszubowska Eliza STUDIO TAŃCA JACHYM Tarnów

Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
(Nr, Miejsce, Nazwisko i Imię, Klub)

81 1 Kierach Paweł, Kwiatkowska Olga KLASA Tarnów
82 2 Niedzielski Paweł, Kraska Klaudia AKSEL Rzeszów
83 3 Kropiowski Miłosz, Kwiecińska Paulina KLASA Tarnów

Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
(Nr, Miejsce, Nazwisko i Imię, Klub)

104 1 Zagulski Mirosław, Wiltowska Wiktoria FRYDRYCH
105 2 Kudra Michał, Pijar Beata ZŁOTA PARA Dębica
102 3 Czort Szymon, Budek Małgorzata ELITA Kraków
103 4 Kopaczyński Michał, Kuryś Martyna GASIEK Rzeszów

Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
(Nr, Miejsce, Nazwisko i Imię, Klub)

136 1 Snoch Sylwester, Wiatr Klaudia KICK Kielce
137 2 Figurski Przemysław, Banaszek Aleksandra CENTRUM TAŃCA Radom
132 3 Pajdzik Kamil, Guzara Aleksandra PRESTIGE MOK Mszana
133 4 Poręba Krzysztof, Sobczyk Jagoda DŻET Rzeszów-Boguchwała
134 5 Kąkol Bartłomiej, Szlachta Monika RYTM Kraków
131 6 Lipka Maciej, Kurczek Gabriela RYTM Kraków

Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
(Nr, Miejsce, Nazwisko i Imię, Klub)

34 1 Baran Michał, Oleś Katarzyna KICK Kielce
35 2 Binkowski Jacek, Rutczyńska Aleksandra KICK Kielce
31 3 Bychawski Paweł, Kubas Katarzyna STYL Kraków
33 4 Kopaczyński Mateusz, Lampart Izabela GASIEK Rzeszów
32 5 Latoś Krystian, Waszkiewicz Dominika BAWINEK Kraków
45 6 Kosior Jakub, Pierzchalska Maria CENTRUM TAŃCA Radom

Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
(Nr, Miejsce, Nazwisko i Imię, Klub)

38 1 Leśniak Jacek, Jagos Wioletta IDEA Kraków
44 2 Nowak Filip, Kapela Monika PLĄS Kraków
45 3 Kosior Jakub, Pierzchalska Maria CENTRUM TAŃCA Radom
37 4 Muniak Mateusz, Sienkiel Anna GALA Mielec
40 5 Wójcik Michał, Rajchel Urszula WENA Kraków
36 6 Zagajewski Szymon, Siwek Anna KLASA Tarnów
42 7 Martoń Bartosz, Martoń Aleksandra DŻET Rzeszów-Boguchwała
34 8 Baran Michał, Oleś Katarzyna KICK Kielce
43 9 Podraza Daniel, Szarkowicz Justyna STYL Kraków
41 10 Duraj Maksymilian, Skrobot Agnieszka KLASA Tarnów
31 11 Bychawski Paweł, Kubas Katarzyna STYL Kraków
39 12 Gruchlik Maciej, Korek Alicja MULTIDANCE Mysłowice

Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: A, Styl: Latin
(Nr, Miejsce, Nazwisko i Imię, Klub)

71 1 Szołtysik Wojciech, Zyznar Magdalena EMiKa Pałac Młodzieży Tarnów
75 2 Wróżek Marcin, Piwowarczyk Weronika IDEA Kraków
74 3 Juras Paweł, Mreńca Sylwia IDEA Kraków
77 4 Nagaj Mieszko, Guzik Anna GASIEK Rzeszów
72 5 Solarz Sebastian, Zasępa Alicja MULTIDANCE Mysłowice
73 6 Kopaczyński Mateusz, Lampart Izabela GASIEK Rzeszów

Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
(Nr, Miejsce, Nazwisko i Imię, Klub)

163 1 Rozborski Dominik, Betleja Karolina GASIEK Rzeszów
165 2 Paradysz Kryspin, Stolarska Kinga DŻET Rzeszów-Boguchwała
162 3 Kowalczyk Jan, Ciosk Barbara CANTINERO Tomaszów Maz.
164 4 Pokuta Jakub, Dziedzic Wiktoria ELITA Kraków
167 5 Polak Mikołaj, Koryl Paulina GASIEK Rzeszów
166 6 Kawa Gabriel, Bardyga Klaudia KLASA Tarnów
161 7 Wilk Mateusz, Rogala Kamila DŻET Rzeszów-Boguchwała

Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
(Nr, Miejsce, Nazwisko i Imię, Klub)

6 1 Wojnowski Maciej, Budzik Aneta EMiKa Pałac Młodzieży Tarnów
4 2 Rzepka Kamil, Trzyna Katarzyna AKSEL Rzeszów
10 3 Pietruszyński Michał, Wójcik Agnieszka BAWINEK Kraków
2 4 Mnich Mariusz, Bąk Gabriela BAWINEK Kraków
7 5 Chochorowski Rafał, Kunz Kinga AXIS Nowy Sącz
1 6 Wójcik Michał, Ryś Dominika STUDIO TAŃCA JACHYM
5 7 Sułowski Konrad, Pierzchała Anita AXIS Nowy Sącz
9 8 Bieńko Łukasz, Sokół Dominika CARMEN Kraków

Szczegółowe wyniki – kliknij tutaj

FOTORELACJA

fot. Wiktor Chrzanowski, Ryszard Flądro

Skip to content