Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

III miejsce dla VOICE II na festiwalu w Białymstoku!

Niezmiernie miło nam poinformować, że zespół tańca nowoczesnego VOICE II działający przy Domu Kultury w Tuchowie, prowadzony przez instruktora i choreografa Pawła Potępę zdobył III miejsce na 42. Międzynarodowym Festiwalu Tańca Nowoczesnego w Białymstoku. Festiwal odbywał się w dniach 9-11 czerwca 2017 r.

Wzięli w nim udział soliści, duety, grupy i zespoły z Polski oraz zagranicy, którzy wystąpili w różnych kategoriach i układach tanecznych. Zespół VOICE II w kategorii debiuty freestyle formacje 9-12 lat zaprezentował układ „Smerfy – szczęście”, który przyniósł mu szczęście. Grupa wróciła z wyjazdu szczęśliwa i zadowolona, z pucharem i dyplomem. Jakby powiedział Papa Smerf: „Wszystko smerfne, co się smerfnie kończy” 😊. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Przypomnijmy, że przy Domu Kultury w Tuchowie zespół VOICE prowadzony jest w trzech grupach: VOICE I, VOICE II, VOICE III i łącznie liczy 83 uczestników. Grupy swoimi występami uświetniają organizowane w mieście i gminie Tuchów imprezy oraz wydarzenia kulturalne, jak również biorą udział w spartakiadach, festiwalach w kraju i poza jego granicami. Pod koniec czerwca br. najstarsza grupa reprezentować będzie nasze miasto na międzynarodowym festiwalu w Czarnogórze.

Życzymy powodzenia!

Skip to content