Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Jak znaleźć starsze newsy?

W związku z tym, że ostatnio otrzymaliśmy kilka maili od osób, które poszukują starszych wiadomości na stronie tuchow.pl i nie potrafią do nich dotrzeć dlatego poniżej zamieszczamy poradnik „krok po kroku” jak znaleźć archiwalne informacje.

Informacje najbardziej aktualne można znaleźć na dole strony (po 10 ostatnich newsów z każdej z kategorii).
Do wyszukiwania starszych newsów służy blok „KALENDARIUM” w ostatniej, prawej kolumnie.
Jeśli poszukujemy konkretnego wyrażenia (słowa) możemy użyć opcji „Szukaj” – wpisując np. słowo „judo” zostaną wyświetlone zarówno wszystkie newsy zawierające to słowo jak i wszystkie strony statyczne z tym wyrazem.
Dla osób, które chciałyby przeszukiwać archiwum newsów miesiącami proponujemy inne rozwiązanie:
najpierw należy jeden raz kliknąć na nazwę miesiąca – pod kalendarzem rozwinie się wtedy lista newsów w danym miesiącu. Aby zobaczyć listę newsów z poprzedniego miesiąca należy następnie kliknąć strzałkę w lewo (strzałka znajduje się przy nazwie miesiąca).
Można oczywiście najechać na dany dzień w kalendarzu (który jest podkreślony) i poczekać aż pojawi się tytuł newsa, który został opublikowany w danym dniu.

Ze względu na to, że nasza strona nie dawno została zmieniona a tym samym jej funkcjonalność, dlatego w razie jakiś trudności w poruszaniu się (nawigacji) po stronie prosimy o maile na adres: promocja@tuchow.pl

Skip to content