Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Jakub Rogoziński w II etapie ogólnopolskiego konkursu „Talent za talent”

Studenckie Stowarzyszenie Cognitis już po raz 7. organizuje ogólnopolski konkurs dla aktywnych maturzystów „Talent za talent”, poszukujący najbardziej obiecującego przywódcy w Polsce wśród maturzystów!

Jakub pozytywnie przeszedł pierwszy etap i został zaproszony do uczestnictwa w kolejnym, który odbędzie się w dniach 1-2 czerwca 2016 r. w Warszawie.

Etap pierwszy składał się z dwóch części:
– Wypełnienia dokładnego formularza doświadczeń i osiągnięć.
– Rozwiązania zadania indywidualnego, którego celem było poznanie toku myślenia i sposobu rozwiązywania problemów. Składało się ono z opisu projektu, w którym przejął on rolę koordynatora, a jego zadaniem było opisać to, co zrobiłby w opisanej sytuacji.

II etap Ogólnopolskiego Konkursu “Talent za talent” został zaplanowany na dzień 1 czerwca 2016 r. i polegać będzie na „assesment center” przeprowadzonym przez Deloitte oraz rozmowach kwalifikacyjnych z 24 młodymi liderami, którzy zostali zakwalifikowani w I etapie.

III i ostatni etap – gala finałowa odbędzie się 2 czerwca 2016 r., podczas której każdy z siedmiorga finalistów będzie przedstawiał prezentację na temat własnej wizji przywództwa.

Serdecznie gratulujemy Kubie i trzymamy za niego mocno kciuki!

Więcej informacji o konkursie na: www.talentzatalent.pl

Opracowała: Daria Rogozińska

Skip to content