Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Już jest styczniowy numer „Kuriera Tuchowskiego”

Zapraszamy do lektury pierwszego w 2017 roku numeru „Kuriera Tuchowskiego”. W gazecie możemy przeczytać m.in. o uhonorowanych za zasługi dla rozwoju miasta i gminy Tuchów, budżecie gminy na 2017 rok, ważnych decyzjach i uchwałach Rady Miejskiej, obwodnicy – największej inwestycji w mieście, roli i działalności opieki społecznej, a więc o ważnych i nurtujących mieszkańców tematach.

To wszystko w rozmowach Janusza Kowalskiego z Adamem Drogosiem burmistrzem Tuchowa, Ryszardem Wroną przewodniczącym Rady Miejskiej, Szczepanem Makarskim skarbnikiem gminy oraz Markiem
Słowikiem dyrektorem Ośrodka Pomocy Społecznej w Tuchowie.

Ponadto relacja z koncertów charytatywnych dla „Nadziei”, jasełek, kolędowania i orszaku Trzech Króli, również zarys historyczny o. Plebanka o 300.rocznicy koronacji obrazu Matki Bożej Jasnogórskiej i wiele innych ciekawych informacji z miasta i gminy – 40 stron najświeższych informacji!

Wersja papierowa będzie dostępna już 2 lutego (najbliższy czwartek) w firmach i sklepach na terenie Tuchowa i gminy oraz w Domu Kultury w Tuchowie.

Wersja elektroniczna do pobrania tutaj.

Zapraszamy do lektury!

Skip to content