Medale i puchary tuchowskich tancerzy

Tancerze reprezentujący Klub Classic Tuchów, działający przy Domu Kultury w Tuchowie, w ostatnim czasie odnieśli sporo sukcesów tanecznych. Para taneczna Grzegorz Wrona i Aleksandra Ogiela zdobyła 23 maja na Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego „Złota para” w Dębicy drugie miejsce w klasie tanecznej „C” pow. lat 15 w tańcach latynoamerykańskich.

A to nie jedyny sukces tej pary w ostatnim czasie, gdyż 16 maja zdobyli w Rzeszowie (w tej samej klasie tanecznej) trzecie miejsce na Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego o Puchar Starosty Rzeszowskiego. Na swoim koncie mają także drugie miejsce zdobyte 2 maja na Ogólnopolskim Turniej Tańca w Jedliczu.
Także młodsza para taneczna Karol Ciszek i Weronika Czarnik na Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego „Złota para” w Dębicy stanęła na trzecim stopniu podium w klasie tanecznej „C” 14-15 lat w tańcach latynoamerykańskich. Para ta posiada już wcześniej zdobyty brązowy medal na Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego o Nagrodę Prezydenta Miasta Mielca (1 marca 2015 r.).