Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Mija rok działalności ITT

Mija rok od kiedy został uruchomiony projekt „Internetowa Telewizja Tuchów”. Warto podsumować to, co udało się zrealizować w tym czasie.

Internetowa Telewizja Tuchów powstała na początku sierpnia 2009 roku. Projekt ten realizowany jest przez Urząd Miejski w Tuchowie oraz Dom Kultury w Tuchowie. Głównym celem działalności ITT jest promocja Tuchowa i okolic wykorzystując w tym celu najnowsze technologie.
ITT realizuje krótkie reportaże (zwykle nie dłuższe niż 8-10 min.), które przedstawiają wydarzenia kulturalne, edukacyjne, sportowe, turystyczne a także samorządowe. Zostały zrealizowane także filmy promocyjne (reklamowe). Do umieszczania filmów wykorzystywane są strony: www.tuchow.pl oraz www.youtube.com
Niektóre z filmów wyświetlone zostały ponad 10 tys. razy. Na filmach uwieczniona została m.in. wizyta Krzysztofa „Diablo” Włodarczyka w Jodłówce Tuchowskiej oraz zespołu Kombii w Tuchowie.

Trochę danych statystycznych:
– zrealizowano 48 filmów (średnio 4 na miesiąc)
– filmy oglądano 60 050 razy
– subskrypcje kanału TuchówTV na portalu YouTube: 17 widzów

Warto dodać, że kilka z filmów było wyświetlanych przez Telewizję Polską Kraków oraz Małopolską Telewizję Kablową Tarnów.

Skip to content