Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Moc pozytywnej energii czyli rodzinnie i towarzysko w Lubaszowej na pikniku integracyjnym

W niedzielę 19 czerwca odbyło się wielkie, świąteczne spotkanie mieszkańców Lubaszowej. Wspólna zabawa pozwoliła zacieśnić więzi społeczne, tym bardziej, że wiele osób brało udział w przygotowaniu tego wydarzenia. Spotkanie zaszczyciły swoją obecnością władze gminy, które miały okazję zaobserwować wspólne działanie i współpracę mieszkańców.


Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

Na pikniku podziwialiśmy:
– amatorski zespół teatralny z Lubaszowej wystawiający „Jasia i Małgosię” Jana Brzechwy,
– uczniów Szkoły Podstawowej w Lubaszowej prezentujących wiersze i piosenki,
– członków Ochotniczej Straży Pożarnej z Tuchowa i Lubaszowej z mrożącym krew w żyłach pokazem ratowania ludzi w trudnych warunkach.

Dzieci i dorośli mogli wziąć udział w licznych zawodach i konkursach zakończonych rozdaniem medali i nagród, skorzystać z dmuchanej zjeżdżalni, loterii fantowej, gabinetu malowania twarzy na kolorowo i pomiaru ciśnienia krwi. Dzięki realizacji projektu „Moc pozytywnej energii” wszyscy mogli skorzystać z pysznego i urozmaiconego poczęstunku. Wielką atrakcją były także potrawy przygotowane przez przedstawicielki Koła Gospodyń Wiejskich z Lubaszowej, które częstowały przybyłych regionalnymi przysmakami. Mamy uczniów zabłysnęły doskonałymi ciastami.

Wszystkim organizatorom i sponsorom, którzy wzięli udział w przygotowaniu i realizacji naszego spotkania serdecznie dziękujemy.

Skip to content