Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Moc pozytywnej energii – konferencja inaugurująca projekt

W najbliższą środę rusza projekt „Moc pozytywnej energii – aktywnie spędzamy czas w Dąbrówce Tuchowskiej, Lubaszowej, Łowczowie, Mesznej Opackiej i Piotrkowicach”.

O godzinie 10:00 w sali kinowej Domu Kultury w Tuchowie, rozpocznie się konferencja inauguracyjna, na której nastąpi przedstawienie celów projektu, poszczególnych działań, korzyści jakie dzieci wyniosą z realizacji projektu oraz przedstawienie zespołu prowadzącego.

Po części oficjalnej, partner projektu – Dom Kultury w Tuchowie przewidział niespodziankę. Wszystkie dzieci obejrzą bajkę w kinie cyfrowym, będącą miłym wprowadzeniem do dalszych działań, takich jak pikniki integracyjne w czerwcu i wycieczka do Zakopanego we wrześniu. W konferencji i seansie kinowym weźmie udział ponad 200 dzieci z terenu wyżej wymienionych miejscowości, opiekunowie i zaproszeni goście.

Opiekę nad dziećmi będą sprawować wolontariusze – nauczyciele ze szkół. W ten sposób włączą się we wspólną realizację celów Stowarzyszenia „Edukacja drogą do sukcesu” z Piotrkowic, a więc działanie na rzecz edukacji i wszechstronnego rozwoju młodego pokolenia, integrację międzypokoleniową oraz realizowanie inicjatyw społecznych służących dobru mieszkańców gminy Tuchów, zwłaszcza środowisk wiejskich.

Z niecierpliwością czekamy na wszystkie dzieci!

Skip to content