Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Modernizacja stadionu miejskiego

Przerwa w rozgrywkach piłkarskich Tuchovii zostanie racjonalnie wykorzystana. Burmistrz Tuchowa i lokalny samorząd podjęli decyzję o sfinansowaniu modernizacji obiektu.
Awans drużyn – seniorów (IV liga) i juniorów młodszych (Małopolska Liga Juniorów Młodszych) – wiąże się także z dostosowaniem stadionu do wymagań licencyjnych.
Modernizacja będzie dotyczyła części stadionu przy ul. Żeromskiego – zamontowana zostanie trybuna (metalowa, ocynkowana ogniowo, podesty z krat typu VEMA, stacjonarna, modułowa, barierki tylne i boczne, pięciorzędowa, niebieskie siedziska, 260 szt.) oraz wymienione zostaną stare ławki na nowe, stalowe moduły z siedziskami wykonanymi z polipropylenu (30 szt.). Inwestycja ma się zakończyć 15 sierpnia br.
Wykonawcą jest firma Best Sport Pro z Żywca, która realizowała projekty m.in dla:
– Atlas Arena Łódź,
– Ergo Arena Gdańsk/Sopot,
– Hali sportowo-widowiskowej „Łuczniczka” w Bydgoszczy,
– Sofia Arena, Bułgaria,
– klubu Cracovia Kraków.

Awans naszych drużyn wiąże się także z wyjazdami zespołów do klubów z terenu całej Małopolski – jest to świetna promocja naszego miasta i dlatego też Burmistrz Tuchowa sfinansował wykonanie proporczyków klubu, które będą wręczane kapitanom drużyn przeciwnych przed każdym spotkaniem.


Skip to content