Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

„Narybek” na obozie piłkarskim

W dniach 27 czerwca do 2 lipca 2011 r. w miejscowości Nawojowa uczniowie klas piłkarskich Zespołu Szkół w Tuchowie i piłkarze MKS Tuchovia przebywali na obozie sportowym. Obóz został zorganizowany przez Zespół Szkół i MOSiR Tuchów.
Trenerami byli Paweł Kafel i Adam Zając – całość obozu koordynował opiekun drużyny trampkarzy starszych Bogdan Płachno. Obóz był nagrodą za zajęcie I miejsca w II lidze trampkarzy starszych i awans do I ligi. Zgrupowanie odbywało się w malowniczo położonym ośrodku sportowym w Nawojowej. Uczestnikami obozu byli: Adam Mokrzycki, Filip Płachno, Bartłomiej Banek, Daniel Roczniak, Hubert Maurycy, Szczepan Baran, Patryk Odroniec, Piotr Banek, Karol Tyrka, Krystian Stępiński, Almar Suchan, Kamil Chrzanowski, Wiktor Wątroba, Daniel Niemiec, Sebastian Zawrzykraj, Mateusz Słowik, Kordian Damian. W trakcie obozu drużyna trampkarzy starszych rozegrała dwa sparingi osiągając wyniki:
MKS Tuchovia Tuchów – Dunajec Nowy Sącz 4:2, bramki: Szczepan Baran, Sebastian Zawrzykraj, Piotr Banek, Mateusz Słowik,
MKS Tuchovia Tuchów – Nawój Nawojowa (juniorzy) 2:1, bramki: Sebastian Zawrzykraj i Daniel Roczniak.
Jedyną porażką jaką doznała ww. drużyna to przegrana z reprezentacją rodziców i organizatorów 2:6.
Rodziców i organizatorów reprezentowali: Józef Wzorek – bramkarz, Jerzy Odroniec, Krzysztof Banek, Piotr Mokrzycki, Paweł Kafel, Adam Zając, Konrad Stańczyk, Bogdan Płachno, Natalia i Rafał Wzorek. Bramki zdobyli: Bogdan Płachno – 3, Paweł Kafel – 2, Jerzy Odroniec – 1 dla trampkarzy Kordian Damian – 1 i Patryk Odroniec – 1.
Po sparingu obie drużyny uczestniczyły we wspólnej biesiadzie, której organizatorem był dyrektor MOSiR w Nawojowej J.Kulpa, pyszny poczęstunek przygotowała niezapomniana szefowa kuchni, która na długo pozostanie w naszej pamięci z powodu smacznych potraw goszczących na naszych stołach w trakcie trwania obozu. Zgrupowanie to doszło do skutku dzięki wydatnej pomocy i zaangażowaniu się rodziców, dyrekcji szkoły, opiekunów i sponsorów serdecznie im za to dziękujemy.

Koordynator: Bogdan Płachno
[Fotorelacja]

Skip to content