Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Na wakacyjnie dni czerwcowy „Kurier Tuchowski”!

Zapraszamy do lektury najnowszego numeru „Kuriera Tuchowskiego”. Trzydzieści sześć stron informacji, relacji i fotorelacji kulturalnych, oświatowych, sportowych i innych z miasta i gminy Tuchów – zapewne każdy znajdzie coś ciekawego dla siebie.

Przeczytać możemy m.in.: relacje z Powiatowego Przeglądu Strażackich Orkiestr Dętych im. Ksawerego Stefańczyka, który po raz pierwszy odbył się Tuchowie, uroczystości Bożego Ciała, VIII Sanktuaryjnego Festynu Rodzinnego i I Święta Rodziny „U Matki” oraz obchodów 130-lecia OSP w Piotrkowicach i Dnia Dziecka z Kogutkiem. W numerze także o kolejnym jubileuszowym koncercie Parafialnej Orkiestry z Siedlisk, VI Biegu Burzyńskim i towarzyszącej mu akcji charytatywnej mającej na celu wsparcie tuchowskiej porodówki, a także szesnasty z cyklu artykułów poświęconych patronom CKZiU. Ponadto w gazecie o dofinansowaniu dla Gminy Tuchów z Komisji Europejskiej, program Wielkiego Odpustu Tuchowskiego oraz wakacyjne życzenia burmistrza Tuchowa Magdaleny Marszałek dla mieszkańców i zaproszenie na organizowane w czasie letnich miesięcy wydarzenia, m.in. koncert zespołu „Tulia” podczas Tuchovinifestu.

Gazeta jest już dostępna w firmach i sklepach na terenie Tuchowa i gminy oraz w Domu Kultury w Tuchowie.

Zapraszamy do lektury podczas wakacyjnych i letnich dni. Życzymy udanych urlopów i wyjazdów oraz dobrego i miłego odpoczynku!

Kliknij, aby pobrać wersję elektroniczną.

Skip to content