Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Narodowe Siły Rezerwowe

Wykorzystaj szansę i już dziś dołącz do Najlepszych! Zostań ochotnikiem do Narodowych Sił Rezerwowych (NSR). Poprzez NSR najłatwiej zostać żołnierzem zawodowym!
Służba w NSR stwarza możliwość wyróżnienia się we własnym środowisku. Niosąc natychmiastową pomoc w zwalczaniu klęsk żywiołowych i ich skutków, akcjach ratowania życia ludzkiego oraz biorąc udział w misjach poza granicami kraju poczujesz się potrzebny i doceniony.

Dołączając do Narodowych Sił Rezerwowych otrzymasz wynagrodzenie za każdy dzień ćwiczeń, a także okresowej i przygotowawczej służby wojskowej. Przewidziane są również uznaniowe nagrody pieniężne oraz zwrot kosztów przejazdu środkami komunikacji publicznej z miejsca zamieszkania do miejsca pełnienia służby. Przewidziano również formę finansowego ekwiwalentu za pozostawanie w gotowości do podjęcia służby.

Pracownicy będący żołnierzami NSR będą chronieni przed zwolnieniem przez cały okres trwania kontraktu, a czas czynnej służby wojskowej będzie wliczany do wysługi pracowniczej. Podczas ćwiczeń oraz pełnienia okresowej służby żołnierz NSR podlega opiece medycznej, a także może korzystać z bezpłatnych badań i szczepień profilaktycznych. W tym okresie również będzie ubezpieczony od wypadków.

Wstąp w szeregi żołnierzy Narodowych Sił Rezerwowych i przeżyj przygodę swojego życia. Dzisiaj by poznać, co to braterstwo, odwaga i honor nie musisz być żołnierzem zawodowym. Zostań bohaterem dla swoich najbliższych.

Więcej informacji na stronie: http://www.tarnow.wku.wp.mil.pl/pl/4154.html

Skip to content