Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Burmistrz Tuchowa

Przyznano stypendium burmistrza

Stypendystów wraz z rodzicami i dyrektorami szkół serdecznie zapraszamy na uroczyste wręczenie przez Burmistrza Tuchowa dyplomów uznania, które odbędzie się 12 października 2021r. (wtorek) o godz.14:00 w Domu Kultury w Tuchowie.

(więcej…)

„AleBabki” złożyły ofertę

Burmistrz Tuchowa informuje, iż w siedzibie Biura Obsługi Klienta Urzędu Miejskiego w Tuchowie została złożona uproszczona oferta realizacji zadania publicznego przez Koło Gospodyń Wiejskich „AleBabki” w Piotrkowicach w trybie art. 19a ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie.

(więcej…)

Rok szkolny rozpoczęty!

Z radością i optymizmem rozpoczęliśmy nowy rok szkolny. Najlepsze życzenia kieruję przede wszystkim do uczniów, którzy mogą stacjonarnie rozpocząć naukę w swoich szkołach. Dziękuję rodzicom i nauczycielom za wspieranie ich w trudnym czasie pandemii. Życzę, aby czas spędzony w szkole obfitował w sukcesy edukacyjne i wychowawcze. Wszystkim nauczycielom, uczniom i rodzicom życzę spokojnego i bezpiecznego roku szkolnego 2021/2022. Mam nadzieję, że nauka stacjonarna będzie trwała w szkołach nieprzerwanie do przyszłorocznych wakacji.

Magdalena Marszałek
burmistrz Tuchowa

Skip to content