Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Burmistrz Tuchowa

Przetargi na zbycie nieruchomości

Burmistrz Tuchowa informuje o ogłoszeniu przetargów na sprzedaż nieruchomości, stanowiących własność gminy Tuchów. Poniżej szczegółowe informacje o każdym przetargu.

https://bip.malopolska.pl/umtuchow,a,2128253,ogloszenie-o-przetargu-ustnym-nieograniczonym-na-zbycie-nieruchomosci-stanowiacej-wlasnosc-gminy-tuc.html

https://bip.malopolska.pl/umtuchow,a,2128255,ogloszenie-o-przetargu-na-zbycie-nieruchomosci-stanowiacej-wlasnosc-gminy-tuchow-polozonej-w-burzyni.html

https://bip.malopolska.pl/umtuchow,a,2128266,ogloszenie-o-przetargu-ustnym-nieograniczonym-na-zbycie-nieruchomosci-stanowiacej-wlasnosc-gminy-tuc.html

Marcin Kras dyrektorem Szkoły Podstawowej w Zabłędzy

Konkurs na stanowisko dyrektora Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Zabłędzy rozstrzygnięty. Zarządzeniem nr 192/2022 Burmistrza Tuchowa z dnia 24 maja 2022 r. ogłoszony został konkurs na stanowisko dyrektora Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Zabłędzy. W wyniku pracy komisji konkursowej, w skład której wchodzili przedstawiciele organu prowadzącego, organu sprawującego nadzór pedagogiczny, Rady Pedagogicznej, Rady Rodziców, na dyrektora Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II został wybrany pan Marcin Kras. Serdecznie gratulujemy!

(więcej…)

30 czerwca br. upływa termin złożenia obowiązkowej deklaracji o posiadanym źródle ciepła i spalania paliw

Urząd Miejski w Tuchowie informuje, że 30 czerwca 2022 r., upływa termin złożenia obowiązkowej deklaracji źródeł ciepła i źródeł spalania paliw. Nie złożyłeś jeszcze deklaracji do CEEB? Zrób to teraz!

Od 1 lipca 2021 roku wszyscy właściciele i zarządcy budynków w Polsce mają obowiązek złożenia deklaracji do Centralnej Ewidencji Emisyjności Budynków (CEEB) dotyczącą źródeł ciepła i spalania paliw.

Deklaracje (w podziale na budynki mieszkalne i niemieszkalne) można złożyć:

  • w formie elektronicznej – przez Internet na stronie internetowej zone.gunb.gov.pl, bezpośrednio do systemu teleinformatycznego Centralnej Ewidencji Emisyjności Budynków (CEEB), z wykorzystaniem profilu zaufanego, podpisu elektronicznego lub e-dowodu

lub

w formie papierowej – w Urzędzie Miejskim w Tuchowie, 33-170 Tuchów, ul. Rynek 1, za pośrednictwem którego dane zostaną przekazane do CEEB.

Formularz A budynki i lokale mieszkalne

Formularz B budynki i lokale niemieszkalne

UWAGA!: Jeżeli decydujesz się na złożenie deklaracji w wersji papierowej w urzędzie gminy, czas jaki ustawodawca przewiduje dla urzędu na wprowadzenie twojej deklaracji do CEEB to 6 miesięcy– w przypadku źródeł ciepła uruchomionych przed 1 lipca 2017r., oraz 30 dni w przypadku uruchomienia źródła ciepła po 1 lipca 2017 r.

Jeżeli budujesz dom, lub planujesz wymianę obecnie istniejącego źródła ciepła, od jego uruchomienia masz 14 dni na jego zgłoszenie do CEEB, a urząd wprowadzi Twoją deklarację do 30 dni. Pamiętaj aby w takim przypadku zaznaczyć odpowiednią rubrykę w swojej deklaracji.

Szukamy właścicieli

Burmistrz Tuchowa informuje, że 10. czerwca 2022 roku w Tuchowie przy ul. Młyńca znaleziono kundelka (suczkę). Niestety pies nie posiada obroży i adresówki. Jeśli ktoś poszukuje psa, zna właściciela lub zechce go przygarnąć i zapewnić mu kochający dom proszony jest o kontakt z Urzędem Miejskim w Tuchowie (tel. 14 652 51 76 wew. 18).

Natomiast 21. czerwca 2022 roku w Jodłówce Tuchowskiej przy Domu Wczasów Dziecięcych znaleziono kundelka rudo-białego (samca). Niestety pies nie posiada obroży i adresówki. Piesek jest młody, bardzo przyjazny, lubi towarzystwo dzieci.

Jeśli ktoś poszukuje psa, zna właściciela lub zechce go przygarnąć i zapewnić mu kochający dom proszony jest o kontakt z Urzędem Miejskim w Tuchowie.

Skip to content