Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Znalezione i zaginione zwierzęta

Znaleziono psa

Urząd Miejski w Tuchowie informuje, że 10. maja 2024 roku w Tuchowie pomiędzy ulicą 650-lecia, a ul. Marii Konopnickiej znaleziono psa rasy kundel widocznego poniżej na zdjęciu. Suczka posiada czerwoną obrożę niestety bez adresówki. Jeśli ktoś poszukuje psa lub zna właściciela to prosimy o kontakt z pracownikiem Urzędu Miejskiego w Tuchowie w godzinach od 7.30 do 15.30 pod nr  tel. 14 652 51 76 wew. 18 bądź 77.

(więcej…)

Szukamy właściciela

Urząd Miejski w Tuchowie informuje, że 16. marca 2024 roku w miejscowości Łowczów znaleziono psa widocznego poniżej na zdjęciu. Niestety nie posiada obroży ani adresówki. Jeśli ktoś poszukuje psa, zna właściciela lub zechce go przygarnąć i zapewnić mu kochający dom prosimy o kontakt z pracownikiem Urzędu Miejskiego w Tuchowie (tel. 14 6525-176 w. 18).

(więcej…)

Szukamy właścicieli

Urząd Miejski w Tuchowie informuje, że 12 lutego 2024 roku w Karwodrzy znaleziono psa rasy labrador, widocznego poniżej na zdjęciu. Niestety nie posiada obroży ani adresówki. Pies jest łagodny – bardzo przyjazny i energiczny. Jeśli ktoś poszukuje psa, zna właściciela prosimy o kontakt z pracownikiem Urzędu Miejskiego w Tuchowie w godzinach od 7.30 do 15.30 (tel. 14 6525 176 w. 18). Informację można również uzyskać w lecznicy weterynaryjnej w Tuchowie.

Natomiast 14 lutego 2024 roku w Tuchowie na ulicy Tarnowskiej obok Wimedu znaleziono psa rasy kundel widocznego na dolnym zdjęciu. Nie posiada obroży ani adresówki.

(więcej…)

Poszukiwani właściciele dwóch piesków

Urząd Miejski w Tuchowie informuje, że 05.01.2024 roku w Tuchowie na ulicy Mickiewicza obok Galerii Tuchowskiej znaleziono psa widocznego poniżej na zdjęciu. Niestety nie posiada obroży ani adresówki. Piesek jest łagodny – bardzo przyjazny. Ponadto 4.01.2024 roku w Burzynie znaleziono drugiego psa widocznego poniżej na drugim zdjęciu. Niestety również nie posiada obroży ani adresówki. Pies jest łagodny – bardzo przyjazny i energiczny.

(więcej…)

Znaleziono psa w Buchcicach

Urząd Miejski w Tuchowie informuje, że 11.12.2023 roku w Buchcicach znaleziono psa koloru biało-czarnego. Nie posiada obroży, czy adresówki. Piesek jest łagodny, bardzo przyjazny i żywiołowy. Z uwagi na  okres zimowy nie bądźmy obojętni. Jeśli ktoś zna właściciela, poszukuje psa lub zechce go przygarnąć i zapewnić mu kochający dom prosimy o kontakt z pracownikiem Urzędu Miejskiego w Tuchowie (tel. 14 652 51 76 wew. 18).

(więcej…)

Znaleziono kolejnego zagubionego psa

Urząd Miejski w Tuchowie informuje, że 27.11.2023 roku w miejscowości Tuchów przy ul. Długiej znaleziono psa podobnego do rasy pincher, koloru brązowego. Posiada brązową obrożę, niestety brak adresówki oraz numeru telefonu. Piesek jest łagodny, bardzo przyjazny  i żywiołowy, potrzebuje dużo uwagi. Aktualnie piesek jest zabezpieczony, niestety tylko na czas określony. Jeśli ktoś poszukuje psa, zna właściciela lub zechce go przygarnąć i zapewnić mu kochający dom prosimy o kontakt z pracownikiem Urzędu Miejskiego w Tuchowie (tel. 14 6525-176 w. 18).

(więcej…)

Właściciel poszukiwany

Urząd Miejski w Tuchowie informuje, że 23.10.2023 roku w miejscowości Lubaszowa znaleziono psa (samca) koloru czarnego – rasy mieszaniec. Nie posiada obroży ani adresówki. Jeśli ktoś poszukuje psa, zna właściciela lub zechce go przygarnąć i zapewnić mu kochający dom prosimy o kontakt z pracownikiem Urzędu Miejskiego w Tuchowie (14 6525-474 w. 18).

Urząd Miejski w Tuchowie informuje, że 31.10.2023 roku, w miejscowości Karwodrza znaleziono psa – rasy kundel – mieszaniec. Posiada obrożę, niestety brak adresówki. Piesek jest łagodny – bardzo przyjazny.

(więcej…)

Szukamy właściciela psa

Urząd Miejski w Tuchowie informuje, że 18.10.2023r. w miejscowości Tuchów przy Szkole Podstawowej w Tuchowie znaleziono pieska koloru czarnego – rasy mieszaniec. Nie posiada obroży, ani adresówki. Piesek jest łagodny –  bardzo przyjazny. Jeśli ktoś poszukuje psa, zna właściciela lub zechce go przygarnąć i zapewnić mu kochający dom prosimy o kontakt z pracownikiem Urzędu Miejskiego w Tuchowie (tel. 14 6525-176 w. 18).

(więcej…)

Szukamy właścicieli dwóch psów

Urząd Miejski w Tuchowie informuje, że 25 sierpnia 2023 roku w Burzynie znaleziono pieska rasy mieszaniec. Niestety pies nie posiada obroży ani adresówki. Piesek jest młody i łagodny – bardzo przyjazny. Natomiast w tym samym dniu ale w Tuchowie przy ul. Partyzantów na ścieżce przyrodniczo–dydaktycznej znaleziono pieska koloru czarnego – rasy mieszaniec. Posiada czerwoną obrożę, niestety brak adresówki. Piesek jest łagodny – bardzo przyjazny.

Jeśli ktoś poszukuje tych psów, zna właścicieli lub zechce przygarnąć i zapewnić im kochający dom prosimy o kontakt z pracownikiem Urzędu Miejskiego w Tuchowie (tel. 14 652 51 76 w. 18).

(więcej…)

Szukamy właściciela młodego psa

Informujemy, że 19 lipca 2023 r. na ulicy Ryglickiej w Tuchowie znaleziono czarne szczenię (suczkę). Niestety nie posiada obroży i adresówki. Piesek jest malutki i bardzo żywiołowy. Obecnie przybywa w Fundacji Straż Obrony Praw Zwierząt w Borku.

Jeśli ktoś poszukuje psa, zna właściciela lub zechce go przygarnąć i zapewnić mu kochający dom proszony jest o kontakt z Urzędem Miejskim w Tuchowie: tel. 14 652 51 76 wew. 18