Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Dzień Edukacji Narodowej

Dnia 26 października odbyła się gminna uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Była to okazja do wyrażenia podziękowań i życzeń dla osób zaangażowanych w edukację dzieci i młodzieży. Burmistrz Tuchowa Magdalena Marszałek wręczyła uzdolnionej młodzieży stypendia za wysokie wyniki w nauce, osiągnięcia naukowe i sportowe (lista stypendystów). Była to też okazja do wyróżnienia osób obchodzących jubileusz pracy w oświacie, a także do wręczenia nagród.

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej pragnę serdecznie podziękować Wam za niezwykły trud i zaangażowanie, które wkładacie w kształtowanie przyszłości naszych dzieci i młodzieży. Wasza praca jest kluczem do rozwoju naszego społeczeństwa. Dziękuję za Waszą pasję, cierpliwość i oddanie w przekazywaniu wiedzy oraz wartości, które wpływają na rozwój naszych dzieci. Wasze codzienne wysiłki sprawiają, że świat staje się lepszym miejscem, pełnym umiejętności, wiedzy i szacunku.

Życzę Wam, abyście nadal inspirujący, motywujący i pełni energii szli przez swoje zawodowe życie. Niech Wasza praca przynosi satysfakcję, a Wasze wysiłki zostaną docenione przez społeczeństwo. Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Edukacji Narodowej!
życzyła burmistrz Tuchowa Magdalena Marszałek.

Do życzeń dołączyli się również przedstawiciele Związku Nauczycielstwa Polskiego, oddział w Tuchowie.

fot. Wojciech Kras