Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Nowe instrumenty dla orkiestr dętych

Dnia 13 lipca 2021 r. Zarząd Województwa Małopolskiego przyznał dofinansowanie w ramach programu „Małopolskie Orkiestry Dęte 2021”. Miło nam poinformować, że dwie orkiestry z gminy Tuchów uzyskały dofinansowanie.

Wniosek Pogórzańskiego Stowarzyszenia Rozwoju na zakup instrumentów muzycznych dla Parafialnej Orkiestry Dętej w Siedliskach oraz organizacja koncertu on-line uzyskał dofinansowanie w wysokości 4400 zł.

Wniosek Parafii Rzymskokatolickiej pw. Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny w Tuchowie na zakup instrumentów muzycznych wraz z organizacją koncertu maryjnego przy Sanktuarium Matki Bożej Tuchowskiej uzyskał dofinansowanie w wysokości 8000 zł.

Warto dodać, że dofinansowanie dla Sanktuaryjnej Orkiestry Dętej w Tuchowie to już drugie dofinansowanie w ramach małopolskiego programu. W 2019 r. Gmina Tuchów uzyskała dofinansowanie w wysokości 10 000 zł na zakup instrumentów dla Sanktuaryjnej Orkiestry Dętej w Tuchowie.

Od 2020 r. zgodnie z regulaminem o przyznanie dotacji na realizację zadania mogą ubiegać się organizacje pozarządowe, zgodnie z art. 3 ust. 2 oraz podmioty wymienione w art. 3 ust. 3 UoDPPioW oraz stowarzyszenia zwykłe.

Skip to content