Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Nowy obiekt sportowy w Siedliskach oficjalnie otwarty!

Dokładnie rok temu, bo 18 października 2022 roku podpisana została umowa na realizację zadania pn. „Modernizacja boiska piłkarskiego poprzez budowę budynku zaplecza obiektu sportowo-rekreacyjnego w Siedliskach”. Wykonawcą prac była spółka TOMAX Sp. z o.o. z Tarnowa, która za kwotę 2 134 548,30 zł brutto wykonała przedmiot zamówienia.

Dzisiaj 21 października mieliśmy przyjemność oficjalnego otwarcia obiektu sportowego, który w opiniach wielu działaczy sportowych, zawodników i mieszkańców jest spełnieniem marzeń wielu pokoleń mieszkańców Siedlisk.

Obiekt jest wyposażony w klimatyzację, wentylację mechaniczną z odzyskiem ciepła, instalację fotowoltaiczną, nagłośnienie i oświetlenie boiska piłkarskiego. Dla kibiców udostępnione są toalety, przystosowane również dla osób z niepełnosprawnościami.

Gratulujemy Zarządowi Klubu Alfa Siedliska i życzymy wszystkim zawodnikom – tym starszym i młodszym – oraz ich rodzicom wielu niezapomnianych przeżyć sportowych. Jesteśmy pewni, że nowy obiekt otwiera nowy rozdział w działalności klubu sportowego z Siedlisk.

fot. Wojciech Kras