Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Przyznano stypendium burmistrza

Stypendystów wraz z rodzicami i dyrektorami szkół serdecznie zapraszamy na uroczyste wręczenie przez Burmistrza Tuchowa dyplomów uznania, które odbędzie się 12 października 2021r. (wtorek) o godz.14:00 w Domu Kultury w Tuchowie.

Odbiór decyzji przyznających stypendium będzie możliwe w dniu 12 października 2021r. w Gminnej Administracji Oświaty w Tuchowie ul. Jana Pawła II 4, pok. 211.

Stypendia będą wypłacane w Kasie Urzędu Miejskiego w Tuchowie w dniu 12 października 2021r. w godzinach 12:00 – 14.00 a przelewy na rachunki bankowe dokonywane będą również w powyższym terminie. Dokumentami uprawniającymi do wypłaty stypendium w kasie będą decyzja przyznająca i dowód tożsamości rodzica.

Burmistrz Tuchowa w ramach „Programu wspierania edukacji uzdolnionych dzieci i młodzieży z terenu Gminy Tuchów” przyznał stypendia 44 uczniom ze szkół podstawowych za osiągnięcia zdobyte w roku szkolnym 2020/2021. Stypendia zostały przyznane w kategorii:

  • za wysokie wyniki w nauce 29 uczniom,
  • osiągnięcia naukowe 6 uczniom,
  • osiągnięcia artystyczne 1 uczniowi,
  • osiągnięcia sportowe 8 uczniom,

Łączna kwota przyznanych stypendiów to 15 300,00 zł.

Wszystkim stypendystom serdecznie gratulujemy!

Oto lista stypendystów:

Za wysokie wyniki w nauce:

  1. Ablewicz Patrycja
  2. Bajorek Dominik
  3. Bandyk Roksana
  4. Bernal Julia
  5. Budzik Milena
  6. Cichy Natalia
  7. Gierałt Nelly
  8. Gogola Kinga
  9. Kos Patrycja
  10. Kruczek Radosław
  11. Madejski Jakub
  12. Michałek Gabriela
  13. Migacz Julia
  14. Okaz Milena
  15. Polak Patryk
  16. Prokop Justyna
  17. Prokop Martyna
  18. Pypeć Kamila
  19. Rąpała Alicja
  20. Słowik Arkadiusz
  21. Słowik Karolina
  22. Styrkowiec Anna
  23. Wantuch Joanna
  24. Wiejacki Damian
  25. Więcek Szymon
  26. Wojtanowska Nikola
  27. Wołkowicz Kinga
  28. Wójcik Karolina
  29. Zbylut Mateusz

Za osiągnięcia naukowe:

  1. Gawryał Michał
  2. Kielawa Julia
  3. Mazurkiewicz Milena
  4. Majcher Amelia
  5. Walocha Aleksandra
  6. Więcek Julia

Za osiągnięcia artystyczne:

  1. Bajorek Albert

Za osiągnięcia sportowe:

  1. Bałut Nikola
  2. Bałut Wiktoria
  3. Gawron Zuzanna
  4. Grzebień Izabela
  5. Kras Zuzanna
  6. Łątka Milena
  7. Potok Natasza
  8. Potok Nina
 
Skip to content