Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Tuchów – Moja, Twoja Gmina: album na podsumowanie 5 lat

Tuchów to moja, Twoja gmina. Tutaj żyjemy, uczymy się, pracujemy.

Razem świętujemy, przeżywamy sukcesy, znosimy trudne chwile. Tuchów to wspólnota, w której stowarzyszenia, fundacje, kluby sportowe, drużyny OSP, ale też urzędy, szkoły i instytucje tworzą niepowtarzalny klimat. To samorząd gminy, który sprawnie realizuje powierzone mu zadania – by żyło się lepiej, aby rozwijać, budować, modernizować.

Ponad 5 lat temu to właśnie tutaj – w gminie Tuchów, obdarzyliście zaufaniem mnie i radnych rady miejskiej obecnej kadencji. Dla Was pracowaliśmy najlepiej jak potrafiliśmy, byliśmy wszędzie tam gdzie powinniśmy być. Służyliśmy z pasją i zaangażowaniem, słuchając Waszych głosów. Daliśmy z siebie wszystko co możliwe, a praca dla Was była i jest największą nagrodą i zaszczytem.

Nie byłoby wspólnych sukcesów, gdyby nie zaangażowanie tak wielu osób. Dlatego w najbliższym czasie przekażemy w Wasze ręce album, będący wspomnieniem wspólnych pięciu lat. Mamy nadzieję, że będzie on miłą pamiątką, ale też docenieniem Waszego wysiłku i pracy na rzecz Naszej Gminy Tuchów.

Magdalena Marszałek
Burmistrz Tuchowa

Zachęcamy do obejrzenia elektronicznej wersji albumu: https://cyfrowa.biblioteka.tuchow.pl/zbiory/560/podglad