Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

#zostańwdomu #jakspędzaszczas

Zostałeś w domu! I dobrze! To znaczy, że zależy Ci na zdrowiu Twoim i Twoich bliskich! Skoro siedzisz w domu, to jak spędzasz czas? Pracujesz? Uczysz się? Czytasz? Bawisz się? Spacerujesz? Grasz? Oglądasz zaległe filmy? A może zwiedzasz wirtualnie inne kraje, muzea, teatry? Cokolwiek robisz, podziel się tym z nami!

Prześlij na adres kuriertuchowski@interia.pl:

  • zdjęcie,
  • lub wypowiedź/krótki opis,
  • lub zdjęcie z opisem,
    w których uchwycisz to, jak spędzasz czas sam lub z najbliższymi.

W temacie e-maila napisz #zostanwdomu #jakspędzaszczas
W treści e-maila podaj również imię i nazwisko.

Ciekawsze zdjęcia i wypowiedzi będziemy zamieszczać na facebooku Gminy Tuchów, a najciekawsze z nich opublikujemy w „Kurierze Tuchowskim”. Autorzy opublikowanych w gazecie zdjęć otrzymają nagrody niespodzianki. Czas bycia osobno może być czasem bycia razem! TO TAKIE PROSTE!

Udział w kampanii jest równoznaczny z wyrażeniem zgody na przetwarzanie i wykorzystanie Państwa danych osobowych (imię i nazwisko oraz ew. wizerunek), w tym nieodpłatne używanie, wykorzystanie i rozpowszechnianie Państwa wizerunku poprzez umieszczenie ich na portalach społecznościowych Gminy Tuchów, Domu Kultury w Tuchowie oraz w lokalnych mediach, w tym w „Kurierze Tuchowskim”. Wysyłając zdjęcie udzielają Państwo Organizatorowi (patrz: Dom Kultury w Tuchowie) nieodpłatnej licencji niewyłącznej bez ograniczeń czasowych i terytorialnych na rozporządzanie i korzystanie z autorskich praw majątkowych do utworu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity Dz. U. z 2006 r., Nr 90, poz. 631, z późn. zm.) w postaci przesłanego zdjęcia. Administratorem Państwa danych osobowych jest Dom Kultury w Tuchowie, ul. Chopina 10 33-170 Tuchów. Szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych zawarte są m.in. na Funpage’u Domu Kultury w Tuchowie w zakładce Informacje (https://www.facebook.com/pg/it.tuchow/about/?ref=page_internal).

Skip to content