Osiągnięcia UKS Four Bike

W sobotę 1 kwietnia 2017 r. odbył się XI Ogólnopolski Wyścig Kolarski MTB o Puchar Ziemi Leżajskiej będący zarazem eliminacjami do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w kategorii junior młodszy.

Na starcie stanęli zawodnicy klubu UKS GK FOUR BIKE.

W kategorii junior tuż za podium na miejscu IV uplasował się Albert Hudyka.
W kategorii juniorka młodsza Gabriela Hudyka walcząc nie tylko z rywalkami, ale również z przeziębieniem zajęła 12 miejsce.

W dniach 8 i 9 kwietnia 2017 r. odbył się XVI Wyścig XC MTB „Rusza Peleton” Puchar Polski MTB XCO oraz eliminacje do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży. W sobotę odbył się wyścig sztafet mieszanych. Uczestniczyły w nim pary: zawodnik i zawodniczka z danej kategorii wiekowej. Formuła znana jest ze sprintu sztafetowego w narciarstwie biegowym. W tej konkurencji wystartowała nasza zawodniczka Gabriela Hudyka w parze z Michałem Śliwińskim z klubu Superior Zator, którzy wspólnie wywalczyli III miejsce. Na zdjęciach również Łukasz Helizanowicz z Ewą Miłek, którzy zajęli I miejsce.

W niedziele odbył się wyścig indywidualny. Na bardzo wymagającej trasie ścigali się najlepsi kolarze górscy z całej Polski, a wśród nich nasi zawodnicy. I tak tuż za podium na IV miejscu w kategorii juniorka młodsza dojechała Gabriela Hudyka, w kategorii junior Albert Hudyka zajął X miejsce, w kategorii orlik Jakub Solarz zajął VII miejsce, a Wiktor Hudyka miejsce VIII.

Już niebawem kolejne starty. Trzymajcie kciuki.