Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

3MAJ SIĘ ZDRÓW FESTIVAL

Czekasz na coś optymistycznego? Pragniesz tego, jak czystego powietrza? I pewnie chcesz to mieć bardzo, bardzo szybko? To bądź gotów, bo szósta edycja 3maj się Festival startuje już 6 maja. Tym razem odkrywamy pozytywne przestrzenie muzyczne z KASIĄ KOWALSKĄ i podkręcamy proekologiczne działanie w rytm fast rappingu MC SILK’a.

Będą same hity w czystej postaci Kasi Kowalskiej i „Rapunk” aż do utraty tchu. Gwiazda wieczoru zagra program „The best of…”, a MC SILK zaśpiewa na najwyższych obrotach. Zjednoczymy nie tylko dwie odmienne przestrzenie muzyczne, ale także różne inicjatywy i organizacje, dla których ekologia, zdrowy styl życia, a przede wszystkim czyste powietrze są najważniejsze.

Rozpoczynamy od nordic walking, czyli rekreacyjnej spacerologii wokół Tuchowa. Nie zabraknie także solidnej dawki zdrowia i profilaktycznych porad medycznych. Świeży powiew sztuki zapewnią zespoły muzyczne i taneczne z tuchowskiego Domu Kultury oraz grupa teatralna z ośrodka psychoterapii. Odbędzie się również finał i wernisaż konkursów: plastycznego oraz fotograficznego „Światłoczuli – choroba bez wstydu”.

Pełną piersią będziemy rozmawiać o „Powietrzu Tuchów” i zachęcać do wspierania koalicji na rzecz zdrowia, czystego powietrza i kultury życia. Dobrą atmosferę zapewnią strefy zabaw dla dzieci, nowych technologii, ekologii, kulinariów i lokalnych produktów. Przez cały dzień zrobimy wielki kocioł doskonałej zabawy, ale też świadomej i rozważnej edukacji ekologicznej. Zapraszamy na muzykę, maj i medycynę w czystej i naturalnej postaci.

Organizatorzy: Centrum Zdrowia Tuchów, Fundacja Zdrowym Być, Stowarzyszenie „Eko-Aura Małopolska” Powietrze Tuchów, radio RDN Małopolska i Dom Kultury w Tuchowie.

Patronat: Burmistrz Tuchowa

Patronat medialny: Gazeta Krakowska, Tarnów.in, Tarnów.net.pl, Kurier Tuchowski, Tuchów – Warto zobaczyć, Kurier Dąbrowski, Radio RDN Małopolska, Temi, Tarnowska.TV, Tarnowskieinfo, MiastoiLudzie.

Skip to content