Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

PARYJCOK – 22.08 – 25.08.2011 r.

Odkryj z nami Tajemnice Pogórza Ciężkowickiego i przeżyj swoją wakacyjną przygodę na „Paryjcoku”
Zapraszamy na „Prawdopodobnie najbardziej nieprawdopodobny rajd po Pogórzu Ciężkowickim” w jego wielomilionowej historii. Tylko z nami poczujesz, że są na Pogórzu Ciężkowickim miejsca w których możesz się zaszyć – co też czynić będziemy.

Każdy krok poza miasto to wyjście z szarych zadymionych, pełnych ludzi ulic, to ucieczka do miejsc, w których możesz spotkać niesamowity świat – On czeka na Ciebie.

Poznaj smak prawdziwego wędrowania po górach, zobacz miejsca i obiekty turystyczne które cechuje niezwykła „indywidualność” krajoznawcza… Spędź wieczory podczas zabaw i śpiewo-graniu przy blasku ogniska

Nasze góry (choć niewielkie) mają w sobie dużo wspaniałych pierwiastków, które my potrafimy zauważyć i docenić na tyle ile jesteśmy emocjonalnie przywiązani do swojej „małej ojczyzny” – do Pogórza. Wsłuchaj się w ciszę, góry i lasy szumiące jakby z cicha melodię. Poczuj Wielki zachwyt nad tym co będziesz mijał i ciekawość tego co jest jeszcze przede Tobą. Poczuj na swej twarzy powiewy wiatru, krople deszczu, ciepłe promyki słońca, świeżość poranka i chłód wieczoru.

SZCZEGÓŁOWY PROGRAM
I. Termin:
22.08 – 25.08.2011 r.

II. Organizator:
– Terenowe Koło PTTK nr 76 w Tuchowie
– Związek Harcerstwa Polskiego

III. Zbiórka:
22.08.2011 r. na ciężkowickim rynku pod Ratuszem o godz. 9:00

IV. Koszty:
40 zł/osobę
Organizatorzy rajdu, przewodnicy wykonują swoją pracę społecznie w
zamian za którą nie otrzymują żadnego wynagrodzenia.

Skip to content