Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Piotr Firlej laureatem Wielkiego Odkrywania Małopolski

Gala XVII finału Wielkiego Odkrywania Małopolski zgromadziła w Sękowej osoby, którym leży na sercu rozwój turystyki w naszym regionie. Podczas uroczystej gali XVII finału plebiscytu organizowanego przez „Gazetę Krakowską”, Radio Kraków, krakowski oddział Telewizji Polskiej oraz Marszałka Województwa Małopolskiego – Jacka Krupę i Małopolską Organizację Turystyczną, przyznano nagrody najlepszym firmom, osobom, miejscom i wydarzeniom, które promują turystykę w regionie.

Miło nam poinformować, że w kategorii „Przewodnik” zwyciężył tuchowianin PIOTR FIRLEJ ex aequo z Małgorzatą Nalepą z Binarowej.

Już sam fakt, że znalazłem się na liście nominowanych w plebiscycie Wielkie Odkrywanie Małopolski, był dla mnie wielkim wyróżnieniem – skromnie stwierdza Piotr Firlej. – Przecież zgłoszono tam wiele osób o znacznie większym dorobku i zasługach. Piotr jest przewodnikiem beskidzkim, inicjatorem ciekawych akcji promujących Pogórze oraz autorem wielu publikacji o tematyce turystycznej. Wystarczy wspomnieć przewodnik „Jej wysokość Brzanka”, który cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem od prawie trzech lat.

Czytaj więcej: http://www.gazetakrakowska.pl/

Skip to content