Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Płatne staże i praca dla młodych

Skorzystaj z płatnych staży i bezpłatnych szkoleń. Rozpocznij pracę! Fundacja PROAKTYWNI oraz Instytut InBIT Sp. z o.o. ogłaszają kolejny nabór do projektu „Młodzi proaktywni”. Liczba miejsc w projekcie ograniczona.

Zapraszamy mieszkańców Tarnowa, powiatu tarnowskiego, dąbrowskiego i brzeskiego do udziału w projekcie „Młodzi proaktywni”.

Nabór potrwa od 20 lutego do 6 marca – tylko w tym czasie przyjmowane będą formularze aplikacyjne.

Udział w projekcie „Młodzi proaktywni” jest całkowicie BEZPŁATNY.

Aplikuj już dziś! Co możesz zyskać?

Uczestnikom projektu oferujemy:
• udział w bezpłatnych warsztatach i szkoleniach zawodowych
• indywidualne doradztwo zawodowe
• wsparcie ze strony specjalistów zawodowych
• płatny staż zawodowy
• wsparcie ze strony osobistego opiekuna
• zwrot kosztów przejazdu na zajęcia i staże

Jak aplikować?
Wystarczy wypełnić formularz aplikacyjny na stronie projektu mlodzi.fundacjaproaktywni.pl w dniach od 20 lutego do 6 marca 2017 r. lub pojawić się w biurze Fundacji PROAKTYWNI, przy Krakowskiej 11 a (budynek Krakus III piętro), codziennie w godzinach 14.30-16.30.

Nie zwlekaj i zgłoś swój udział! Zrób pierwszy krok w kierunku kariery zawodowej.

Szczegółowe informacje oraz dokumenty aplikacyjne znajdują się na stronie internetowej projektu: mlodzi.fundacjaproaktywni.pl

Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu 530 593 998, 530 693 296, e-mail: mlodzi.proaktywni@fundacjaproaktywni.pl, oraz w Lokalnym Centrum Aktywności w Tarnowie, ul. Krakowska 11 a.

Udział w projekcie stanowi szansę na rozwój kariery zawodowej, zdobycie nowych kwalifikacji i podjęcie wymarzonej pracy. Większość firm rekrutujących stażystów stwarza im możliwość zatrudnienia po zakończeniu stażu.

Projekt „Młodzi proaktywni” jest realizowany przez Fundację PROAKTYWNI w partnerstwie z Instytutem Organizacji Przedsiębiorstw i Technik Informacyjnych InBIT w ramach Inicjatywy na rzecz zatrudnienia ludzi młodych i jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.

Skip to content