Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Pomyszkuj w bibliotece

Biblioteka Publiczna w Tuchowie bierze udział w międzynarodowej akcji „Tydzień z Internetem 2011”, mającej zachęcić jak największą liczbę osób do korzystania z Internetu. W środę 2 marca 2011 r. o godz.11.30 w bibliotece zostanie zorganizowane wyjątkowe spotkanie dla seniorów.

Osoby, które tego dnia odwiedzą bibliotekę, dowiedzą się, jak korzystać z łatwego i bezpłatnego narzędzia, jakim jest komunikator internetowy. Pracownicy biblioteki i wolontariusze pokażą, jak bezpłatnie skontaktować się z rodziną i znajomymi mieszkającymi na całym świecie. Przy okazji seniorzy poznają podstawy obsługi komputera. Na zakończenie wszyscy uczestnicy spotkania zarejestrują swój udział w internetowym liczniku akcji „Tydzień z Internetem 2011”.
W zorganizowaniu spotkania bibliotece pomagają: wolontariusze z Zespołu Szkół w Tuchowie
Udział w akcji to konkretne korzyści również dla biblioteki. Jeśli do 31 marca 2011 roku biblioteka przekaże opis spotkania wraz ze zdjęciami za pośrednictwem formularza konkursowego w dziale poświęconym akcji „Tydzień z Internetem 2011” na www.biblioteki.org, otrzyma certyfikat, a do jej władz zostanie wysłane specjalne pismo z podziękowaniem. Ponadto będzie mogła wygrać cenne nagrody rzeczowe: sprzęt multimedialny czy zestawy poradników.

Kontakt:
Biblioteka Publiczna w Tuchowie
Bożena Wrona
email: bp@tuchow.pl
nr telefonu: 14 6525 008

Skip to content