Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Ponad 30 tys. zł dla WOŚP!

Tuchowski Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy podsumował tegoroczną zbiórkę. Rekordowa kwota zasili WOŚP:

30 013,16 zł.

Hasło tegorocznej akcji brzmiało: „Płuca po pandemii. Gramy dla dzieci i dorosłych”. Sztab WOŚP w Tuchowie jak co roku miał swoją siedzibę w Domu Kultury w Tuchowie.

Kwota zbiórki to 30013,16 zł. Jest to jak do tej pory najwyższa kwota, jaką udało się zebrać podczas tuchowskich finałów WOŚP!

W imieniu całego sztabu #5755 w Tuchowie oraz Fundacji WOŚP chciałbym podziękować wszystkim, którzy włączyli się w organizację 32. Finału w Tuchowie oraz jego sprawne przeprowadzenie.

Gorące podziękowania i wdzięczność za super współpracę kieruję do naszych wolontariuszy. W tym roku kwestowało ich 20, a byli to: Monika Żydowska, Julia Nalepka, Julia Sobyra, Weronika Wójcik, Wiktoria Steindel, Zuzanna Jantoń, Milena Nicpoń, Izabela Dawid, Łucja Chrzanowska, Iwna Hołda, Amelia Skultecka, Martyna Hołda, Aleksander Nalepka, Lilianna Kucharczyk, Karol Jantoń, Jakub Jantoń, Julia Więcek, Zuzanna Pypeć, Aleksandra Steindel, Maja Nalepka.

To dzięki ich inicjatywie mogli Państwo nabyć także domowe ciasto.

Dziękuję również rodzicom naszych wolontariuszy, oraz motocyklistom OWL’S Riders Tuchów, którzy również brali udział w akcji: „Ciasto od wolontariuszy”

Dziękuję również:

Wojtkowi Krasowi właścicielowi restauracji Strych za wyposażenie nas w chłodnię do przechowania ciast.

Lokalnym przedsiębiorcom: MA WEN Sklep odzieżowy, Madbud Tuchów, Salon Fryzjerski Damsko-Męski „Gracja” Ania Żydowska, Trójka s.c. Dom Handlowy, Zakład Masarski Wędliny z Burzyna za możliwość ustawienia sztabowych puszek stacjonarnych.

Komisji liczącej pieniądze w składzie: Maria Kras, Beata Wajda oraz Anna Jantoń.

Wszystkim strażakom i strażaczkom z gminy Tuchów, którzy tak licznie przybyli na tuchowski rynek.

Policjantom, którzy również byli z nami, czuwając nad bezpiecznym przebiegiem Finału WOŚP. To dzięki nim Tuchów miał okazję nas zobaczyć, ale myślę, że przede wszystkim usłyszeć.

Państwu Hajdukom za przekazanie pysznego ciasta.

Pizzeria Czardasz z Tuchowa za zapewnienie posiłków dla wolontariuszy.

Stowarzyszenie RAZEM Meszna Opacka za zapewnienie gorącego posiłku, herbaty oraz wielu słodkości podczas Finału.

Wszystkim darczyńcom, którzy wsparli 32. Finał WOŚP w Tuchowie, przekazując przedmioty na licytację: panu Tomaszowi Dudkowi oraz paniom Teresie Kloch oraz Irenie Kowalczyk za przekazanie obrazów na licytację; pani Jadwidze Augustyńskiej-Majchrowicz za pantofle dziecięce, panu Mariuszowi Szablowskiemu za przekazanie kamery cyfrowej na licytację, pani Renacie Hołdzie za przekazanie wazonu.

❤Tradycyjnie oprawą muzyczną i prowadzeniem licytacji zajęli się panowie z Sound Protectors, czyli Krzysztof Mężyk oraz Eryk Bernal. Dziękuje chłopaki! Pracować z wami to sama przyjemność!

❤Tradycją staje się również udział pana Sławomira Waśka wraz z zespołem UKS Lider Tuchów w Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy. Już po raz drugi zorganizowali turniej piłki siatkowej, podczas którego można było wesprzeć zbiórkę.

❤Szczególne podziękowanie kieruję do byłego szefa sztabu pana Ryszarda Flądro. Panie Ryszardzie, dziękujemy za obecność i poprowadzenie z nami części licytacji.

❤Pani Burmistrz Magda Marszałek dziękuję za wsparcie przy organizacji i obecność podczas Finału.

❤Dziękuję przede wszystkim tym, którzy wsparli Finał WOŚP, wrzucając datki do puszek.

❤Podziękowania dla wszystkich, których nie wymieniłem, a przyczynili się do organizacji 32. Finału WOŚP w Tuchowie.

Patronatem medialnym objęli nas: Tuchowski KulturaOn, Wk_foto, Sylwia Niemiec, Imprezowy Region

Do zobaczenia za rok!!!

Szef sztabu

Michał Kulikowski