Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Pożegnanie Marii Wróbel – wieloletniego pracownika urzędu

W piątek 22 listopada 2019 r. w Urzędzie Miejskim w Tuchowie miało miejsce pożegnanie wieloletniego pracownika Urzędu Miejskiego w Tuchowie pani Marii Wróbel.

W liście gratulacyjnym burmistrz Tuchowa Magdalena Marszałek w imieniu swoim i urzędników, a także mieszkańców gminy złożyła pani Marii serdeczne podziękowania za odpowiedzialną, kompetentną i życzliwą pracę dla społeczności lokalnej i dbanie o pozytywny wizerunek urzędu. Pani Maria również zwróciła się z podziękowaniem – zachęcamy do jego przeczytania.

Były kwiaty, upominki oraz specjalna pamiątka w postaci Kroniki Urzędu Stanu Cywilnego, która pozwoli pani Marii w wolnym czasie powrócić do tych lat spędzonych w urzędzie.

Pani Maria Wróbel z tuchowskim magistratem związana była od 48 lat, z Urzędem Stanu Cywilnego od 1985 roku. W tym czasie udzieliła 2 355 ślubów, zarejestrowała 18 357 urodzeń i sporządziła 3 415 aktów zgonu.

Z okazji przejścia na emeryturę życzymy pani Marii Wróbel zdrowia i realizacji marzeń, które ze względu na obowiązki zawodowe musiała odłożyć na później. Pani Mario teraz jest właśnie ten czas odpoczynku od pracy na rzecz czerpania radości z każdej chwili dnia.

„Istnieją ludzie, którzy pozostawiają trwały ślad w naszym życiu, nawet jeśli zaistnieją w nim przez chwilę, a kiedy ta chwila mija, już nie jesteśmy tacy sami”
Fern Bork


Fot. Grzegorz Mastalerz

Skip to content