Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Przedświąteczny „Kurier Tuchowski”

W przedświątecznej krzątaninie znajdźmy czas na krótką lekturę. Oddajemy w Państwa ręce grudniowy numer „Kuriera Tuchowskiego”, który pełen jest świątecznych i noworocznych życzeń, spotkań z mikołajem, odpowiedzi na świąteczną przepytywankę ze szczyptą humoru.

W gazecie również: zaproszenie dla wszystkich mieszkańców gminy Tuchów na I Świąteczny Kiermasz Bożonarodzeniowy i Wieczerzę Wigilijną, które odbędą się na tuchowskim rynku w najbliższą niedzielę 22 grudnia 2019 r. oraz na Sylwestra inaugurującego obchody 680-lecia nadania praw miejskich dla Tuchowa, koncerty noworoczne i III Tuchowski Orszak Trzech Króli.

Ponadto w numerze: rozmowa z przewodniczącym Rady Miejskiej w Tuchowie – Stanisławem Obrzutem, informacja o zastępcy burmistrza – Wiktorze Chrzanowskim, który został członkiem Rady do spraw ekoMałopolski oraz o dzielnych strzelcach spod Łowczówka, którzy Boże Narodzenie spędzili w okrutnej rosyjskiej niewoli.

Mnóstwo relacji z wydarzeń kulturalnych, oświatowych i sportowych, o sukcesach uczniów i sportowców, a także zielone strony Tuchowa oraz inne ważne informacje.

Pomiędzy przygotowaniami do świąt zapraszamy do lektury wersji elektronicznej „Kuriera Tuchowskiego” – kliknij, aby przeczytać!

Wersja papierowa, z przyczyn od nas niezależnych, dostępna będzie w najbliższy poniedziałek 23 grudnia.

Święta Bożego Narodzenia to dla wszystkich szczególny czas, czas radości, miłości i przebaczania, czas wspólnie spędzony, czas nawzajem sobie darowany.
Na zbliżające się święta i nowy rok życzymy:

Tradycyjnej wieczerzy wigilijnej.
Cudownej świętej nocy.
Radosnych, zdrowych,
pełnych dobra, życzliwości i miłości
świąt Bożego Narodzenia
z nowonarodzonym Jezusem.
Aby takie były święta,
a rok 2020 pełen szczęścia i pomyślności.
Tradycyjne „Do siego roku!”

Dyrekcja i pracownicy Domu Kultury w Tuchowie oraz Redakcja „Kuriera Tuchowskiego”.

Skip to content