Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Puchar Polski MTB XCO – Tuchów 2015


W niedzielę, 9 sierpnia 2015 r. w Lubaszowej oraz Siedliskach odbędzie się Puchar Polski w kolarstwie MTB XCO Tuchów 2015.

Jest to druga edycja tego wydarzenia w gminie Tuchów. Ogólnopolskie zawody po raz kolejny zagoszczą na trasie MTB przygotowanej pomiędzy Lubaszową, a Siedliskami.

Wyścig ten jest umieszczony w kalendarzu imprez sportowych Polskiego Związku Kolarskiego w części kolarstwo MTB w randze Pucharu Polski oraz w kalendarzu Małopolskiego Okręgowego Związku Kolarskiego

W wyścigu prawo startu mają zawodnicy i zawodniczki zgłoszeni przez macierzyste kluby, zweryfikowani w Biurze Zawodów. Obowiązują licencje na rok 2015 wydane przez Narodowe Federacje Kolarskie. Od kategorii junior, juniorka, junior młodszy, juniorka młodsza, młodzik, młodziczka oraz żak (chłopcy i dziewczęta) wymagane będą aktualne badania lekarskie.

Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników kolarstwa górskiego na trasę Pucharu Polski do Lubaszowej. Gwarantujemy wiele emocji, gdyż trasa jest widowiskowa i wymaga od uczestników wyściu nie lada umiejętności technicznych i fizycznych. Dla kibiców przewidziano transport konny do najatrakcyjniejszych punktów na trasie.

Organizatorem wyścigu MTB XCO Tuchów są:
– Kolarskie Centrum Promocyjne w Tarnowie
– Salon rowerowy Bieniasz Bike
– Gmina i Miasto Tuchów
– Kolarskie Centrum Promocyjne „Górskie Orły” Tarnów

Z ramienia organizatora osobami odpowiedzialnymi za przeprowadzenie wyścigu:
– Dyrektor wyścigu: Bieniasz Mirosław tel. +48 600 980 949, tel/fax +48 146217985 e-mail: mirek@bieniaszbike.pl, team@bieniaszbike.pl
– Dyrektor techniczny: Tomasz Hudyka tel. +48 502 096 054 e-mail: tomekhudyka@gmail.com
– Marketing: Adrianna Bieniasz tel. +48 692 904 051 e-mail: adriannabieniasz@gmail.com
– Sędzia Główny: Krzysztof Dymek tel: +48 668 257 575 e-mail: krzysztofdymek@interia.pl

Skip to content