Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

”Razem Mamy Szanse” w ZSP w Tuchowie

Oferta edukacyjna Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Bohaterów Bitwy pod Łowczówkiem w Tuchowie wzbogaciła się, w ramach programu „Razem Mamy Szanse”, o dwa bardzo interesujące szkolenia dla uczniów, realizowane w formie zajęć pozalekcyjnych.


Pierwszy kurs, dedykowany przede wszystkim uczniom technikum, obejmuje 15 godzinne szkolenie z podstaw obsługi oprogramowania CAD, czyli programów wspomagających komputerowo proces projektowania części maszyn. W ramach kursu uczestnicy zapoznają się z czołowym programem CAD czyli AutoCAD’em oraz z programem SolidEdge, umożliwiającym rysowanie w 3D.
Drugi kurs, w którym wezmą udział uczniowie ZSZ, przewiduje także 15 godzinne zajęcia, podczas których uczestnicy nabędą podstawowe umiejętności konwersacji w języku obcym, nie nauczanym w trakcie zajęć obowiązkowych.
Do obydwu kursów przygotowana została dodatkowa obudowa w postaci internetowej platformy edukacyjnej, pozwalającej na swobodny dostęp do treści szkoleń oraz na kontakt z prowadzącymi zajęcia w trakcie czatów i przy użyciu forum internetowego. W ramach e-lerningu prowadzone będą również dodatkowe ćwiczenia i warsztaty.
Źródło: www.zsp.tuchow.pl

Skip to content