Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Remont Domu Kultury

Staraniem Burmistrza Tuchowa i Rady Miejskiej w Tuchowie rozpoczął się remont Domu Kultury w Tuchowie obejmujący przebudowę dachu, wymianę stolarki okiennej i drzwiowej, docieplenie ścian i stropów oraz wykonanie nowej elewacji zewnętrznej. Przewidziane są także: wymiana kotła węglowego na nowoczesny piec kondensacyjny oraz wymiana instalacji centralnego ogrzewania.

Planowany jest również remont pomieszczeń i sal oraz Biblioteki Publicznej, w tym wprowadzenie nowego systemu komunikacyjnego w budynku oraz organizacji bieżącej działalności biblioteki, zajęć zespołów, grup twórczych i teatralnych.
Modernizacja ta jest możliwa dzięki pozyskaniu środków z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie i Banku Ochrony Środowiska.
Pomimo ogromnego zakresu prac remontowo-modernizacyjnych organizowane są imprezy oraz wydarzenie kulturalne.
Mamy nadzieję, że końcem października budynek Domu Kultury w Tuchowie będzie wyremontowany, tym samym stworzy bardzo dobre warunki do działalności kulturalnej w przyszłości.
Zapraszamy do fotogalerii, gdzie znajdują się zdjęcia budynku DK w Tuchowie przed, i projekt komputerowy budynku, po remoncie. Na bieżąco, wraz z postępem prac, będziemy aktualizować galerię.

Skip to content