Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Remont hali MOSiR

Po 9 latach od oddania do użytku hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Tuchowie konieczne było przeprowadzenie remontu parkietu i renowacji elementów trybun.
Remont hali MOSiR przeprowadziła firma „Drewbal” Roberta Obala z Łękawicy. Wykonano kolejno:
– cyklinowanie,
– szpachlowanie,
– podkład,
– lakierowanie,
– malowanie boiska do piłki koszykowej,
– lakierowanie,
– malowanie pozostałych boisk do piłki siatkowej, tenisa ziemnego oraz piłki ręcznej,
– lakierowanie (2 warstwy).

Dokonano także wymiany listew przypodłogowych na listwy z wentylacjami. Renowacji poddana została także trybuna: jej elementy zostały wycyklinowane i polakierowane. Wymalowano także ściany dwóch szatni przy hali oraz ściany pomieszczenia, w którym trenują tenisiści stołowi.
Prace remontowe trwały od 1 do 31 sierpnia 2011 roku. Warunki do uprawiania sportu w hali MOSiR znowu wróciły na najwyższy poziom.
Przypomnijmy, że trenerzy MOSiR-u prowadzą następujące sekcje:
– judo,
– piłka ręczna,
– piłka nożna (szkółka piłkarska),
– tenis stołowy,
– szachy.

Poza tym na hali prowadzone są oczywiście zajęcia wychowania fizycznego uczniów z Zespołu Szkół. W okresie zimowym trenują piłkarze, m.in. Miejskiego Klubu Sportowego Tuchovia. Odbywają się tam także turnieje oldbojów, mecze zorganizowanych grup piłkarzy i siatkarzy. Największymi wydarzeniami sportowymi są oczywiście, organizowany w maju, Międzywojewódzki Turniej Młodzików, Młodziczek i Dzieci w Judo oraz organizowany na przełomie roku Memoriał Piłki Nożnej im. Kazimierza Ropskiego.

Hala MOSiR

Trybuny hali MOSiR

Skip to content