Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Bezpłatne konsultacje dla przedsiębiorców

Starosta Tarnowski oraz FRDL MISTiA w Krakowie Ośrodek w Tarnowie prowadzący Punkt Konsultacyjny Krajowego Systemu Usług zapraszają przedsiębiorców i osoby planujące założenie własnej firmy do skorzystania z możliwości uzyskania bezpłatnych konsultacji.
Konsultacje dotyczącą m.in. aspektów formalno-prawnych zakładania i prowadzenia działalności gospodarczej, źródeł pozyskiwania środków finansowych na założenie firmy bądź jej rozwój czy możliwości uzyskania specjalistycznej usługi Krajowego Systemu Usług np. w obszarze transferu technologii.
Informacji udzielać będzie konsultant Punktu Konsultacyjnego KSU w siedzibie Starostwa Powiatowego w Tarnowie w dniu 30 września br. (piątek) w godz. 9:00-15:00 (II piętro, sala nr 215). Dyżury konsultanta realizowane są w siedzibie Starostwa Powiatowego w Tarnowie cyklicznie w każdy ostatni piątek miesiąca, począwszy od miesiąca lipca br. Zapisy pod numerem telefonu (14) 688 33 27 oraz (14) 6212216.

Punkt Konsultacyjny KSU to wiarygodny i sprawdzony partner w biznesie. Z usług Punktów Konsultacyjnych KSU (zlokalizowanych na terenie całego kraju) korzysta średnio ponad 60 tys. klientów rocznie. Krajowy System Usług to ogólnopolska sieć ośrodków prowadzonych przez ponad 150 renomowanych instytucji wspierających rozwój biznesu. Ich oferta adresowana jest zarówno do mikro-, małych i średnich przedsiębiorstw, jak i osób podejmujących działalność gospodarczą. Działalność KSU nadzoruje i wspiera Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości.
Działalność Punktu Konsultacyjnego KSU współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Skip to content