Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Rozkład jazdy w prezencie

Pod patronatem prasowym „Dziennik Polski”, „Tuchowskie Wieści”, www.tuchow.pl, www.tuchow.info, Krzysztof Jasiński z Zabłędzy wydał już po raz trzynasty – bezpłatny rozkład jazdy pociągów i autobusów dla Tuchowa.
Na co dzień tuchowski pasjonat i społecznik jest pracownikiem tarnowskich kolei, formalnie zatrudnionym w PKP CARGO S.A. – Sekcja Przewozów i Ekspedycji Towarowej w Tarnowie.
Tuchowski rozkład jazdy pociągów i autobusów wszyscy zainteresowani mogą otrzymać bezpłatnie w kasie biletowej stacji kolejowej Tuchów. Rozkład otrzymują również w Tuchowie i okolicy wszystkie większe instytucje i zakłady pracy, gdzie przekazywany jest z myślą o tamtejszych pracownikach.
Bezpłatny rozkład jazdy wydawany wydawany jest od 13 lat. Już teraz widać, że cieszy się bardzo dużą popularnością wśród podróżnych. Warto nadmienić, że wszystkie prace, związane z przygotowaniem i wydaniem rozkładu jazdy dla Tuchowa, Krzysztof Jasiński wykonał społecznie i bezpłatnie. Koszty druku rozkładu jazdy pokrywają od samego początku, czyli od trzynastu lat, firmy z Tuchowa.

„Korzystając z okazji, chciałbym bardzo serdecznie podziękować sponsorom, którzy od samego początku (trzynaste wydanie) wspierają to wydawnictwo i za nasz wspólny społeczny wkład w rozwój naszej małej ojczyzny:
Witold Trzęsiński z Gminnej Spółdzielni „Samopomoc Chłopska” w Tuchowie,
Jan Kieć z Centrum Motoryzacji „KARMOT” w Karwodrzy,
Bernadetta i Kazimierz Szablowscy – Hurtownia Płyt Meblowych „KOREX” w Tuchowie,
Krystyna i Dariusz Kamykowski (Biuro Podróży Krystyna i Usługi Autokarowe „KAMBUS”) z Piotrkowic.

Nakład 5 tysięcy egzemplarzy pozwala na dotarcie do wszystkich zainteresowanych korzystaniem z usług transportu publicznego w tuchowskiej gminie.”
Krzysztof Jasiński

Skip to content