Skip to content Skip to left sidebar Skip to footer

Rozwijaj się koncertowo w pociągu do kariery

Szukasz pomysłu na niedzielę? Chcesz fajnie spędzić czas z rodziną i przyjaciółmi? 10 czerwca wybierz się na wycieczkę po Małopolsce.

Pociąg specjalny pn. „Małopolski pociąg do kariery – rozwijaj się koncertowo” wyruszy z Krakowa i zatrzymując się w Bochni, Brzesku, Tarnowie, Tuchowie, Ciężkowicach i Bobowej pojedzie do Gorlic. Potem tą samą trasą wróci z Gorlic do Krakowa. Przejazd pociągiem jest darmowy.

Na pasażerów czekają m.in. sesje z doradcą, prezentacje projektów wspierających osoby młode wchodzące na rynek pracy, bony na szkolenia dla osób pracujących, konsultacje dla osób wracających do Polski po pracy za granicą, zabawy dla dzieci pod okiem wykwalifikowanego animatora i dobra zabawa przy muzyce na żywo. W Gorlicach dodatkowo zwiedzanie kabiny maszynisty i rodzinne warsztaty robotyki.

Pociąg ruszy ze stacji Kraków Główny o godz. 9:26 i przez Bochnię (10:04), Brzesko (10:10), Tarnów (10:28), Tuchów (11:09), Ciężkowice (11:28) i Bobową (11:39) pojedzie do Gorlic (12:45). Powrót zaplanowany jest na następujące godziny: Gorlice (16:12), Bobowa (16:59), Ciężkowice (17:13), Tuchów (17:40), Tarnów (18:02), Brzesko (18:23), Bochnia (18:32), Kraków Główny (19:31). Na każdym przystanku będzie można swobodnie wsiadać i wysiadać, nie ma konieczności przejechania pociągiem całej trasy.

Od 4 czerwca na przejazd „Małopolskim pociągiem do kariery” będzie można odebrać bezpłatne zaproszenie, m.in. w siedzibie Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie oraz w jego Zespołach Zamiejscowych w Tarnowie i Nowym Sączu, w instytucjach partnerskich, a w dniu wydarzenia także w samym pociągu. Zobacz, gdzie możesz odebrać zaproszenie.
W Bochni, Brzesku i Tarnowie po okazaniu tego zaproszenia będzie można kupić zniżkowy bilet na wybrane wydarzenia. Zobacz, jakie.

Na przejazd „Małopolskim pociągiem do kariery” zapraszamy głównie rodziny z dziećmi, młodzież stojącą przed wyborami zawodowymi, osoby pracujące, które chcą rozwijać się zawodowo, a także osoby szukające pracy.

Przejazd „Małopolskiego pociągu do kariery” odbywa się zgodnie z regulaminem.

Organizatorem wydarzenia jest Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie, instytucja Województwa Małopolskiego. Partnerem wydarzenia są Koleje Małopolskie sp. z o.o.

Przejazd „Małopolskiego pociągu do kariery” odbywa się w ramach Święta Małopolski i Małopolskiego Dnia Uczenia się. Wydarzenie objął honorowym patronatem Jacek Krupa – Marszałek Województwa Małopolskiego.

Skip to content